Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért bunkók velem azok,...

Miért bunkók velem azok, akikkel interneten próbálok beszélgetni?

Figyelt kérdés

Mondjuk itt, vagy akármelyik másik oldalon privátban, ahol lehet, és mondjuk facebook chatra is érvényes ez.

Ahelyett, hogy elbeszélgetnénk tök jól, normális beszélgetés lenne hogy én is írok, ő is ír, ő is hoz fel témákat meg keres engem, ahelyett csak én beszélek, kérdezgetek, ő meg válaszolgat. Általában röviden válaszolgatnak, semmi kedvet nem látok bennük a velem való beszélgetéshez. Ennek mi az oka? Másokkal meg tudnak beszélgetni interneten is, csak velem nem.


2013. jún. 8. 09:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy egyszerűen nem a gép előtt töltik a szabadidejüket, vagy mondjuk gép előtt vannak, de nem csak ott ülnek, hogy chateljenek, hanem ezer dolgot csinálnak közben, és csak néha néznek rá.

Pl. én is így szoktam lenni. Online egyetemi kurzust csinálok, megy a videó, jegyzetelek, olvasok... Közben néha válaszolok, ha írnak, de igazából egy idő után inkább idegesít, hogy nem tudok koncentrálni a tanulásra. Persze inkább kilépek a chatből, mert nem akarok megbántani senkit, de a legtöbben "alapból" mindig benn vannak - ez még nem jelenti azt, hogy épp rá is érnek.

2013. jún. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én akivel elkezdtem levelezni ott se nagyon tudtunk mit írni egymásnak mivel rögtön nem lehet mindenféle személyes dolgokat megbeszélni inkább csak ilyen unalmas ismerkedős kérdéseket
2013. jún. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Személyes ismertségi körömből csak a bunkóknak megy állandóan, egész nap a facebook, a net, normálisak szinte géphez sem ülnek!
2013. jún. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Nem bunkók, csak lehet ők is utálnak orogatni, mint pl. én is. Nem szeretem ha rám írnak facebookon sablonos szöveggel. Van, hogy kérdezget egyik ismerősöm, de interneten nem olyan jó, kifogyunk a témákból, nem olyan személyes.


Azt vettem észre, hogy amikor többet kommunikáltam a neten, akkor nehezebben ment a dolog személyesen.


Mostanában kerültem a chatet és sokkal felszabadultabban beszélgetek élőben, mert egyszerűen sokkal jobb egy természetes vigyort, nevetést látni, mint egy egyszer ":D" jelet, amiről tudom, hogy teljesen baltaarccal lett odaírva.

2013. jún. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ahogy elnézem, te egy olyan ember lehetsz, aki igényli a beszélgetést, azonban nem mindenki ilyen. És ha pont ilyenekbe futsz bele, akkor ne csodálkozz, hogy ha leráznak! Amúgy az is lehet gátja a normális beszélgetésnek, hogy vagy egyáltalán nem ismered az illetőt vagy túlságosan is. Idegenek előtt én is nehezen nyílok meg, akit meg tetőtől talpig ismerek, attól meg nehéz új információt kiszedni, pláne ha naponta vagy még gyakrabban beszélek vele.
2013. jún. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is ismerek ilyeneket,ha látom,hogy egy ideig csak én beszélek és egy kétbetűs választ kapok akkor otthagyom és többet nem írok,ha akarnak beszélgetni akkor írjanak.

De vannak olyanok is,hogy állandóan kérdeznek,mindent megakarnak tudni,ha nem írok vissza egy rövid ideig már kapom az újabb üzeneteket,hogy miért nem írok,mi van velem,és ez már idegesítő.

Ez van...vannak akikkel nem lehet normálisan beszélgetni...

2013. jún. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!