Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A leszbiknek milyen a jellegze...

A leszbiknek milyen a jellegzetes öltözködése, ruha stílusa?

Figyelt kérdés

2013. jún. 8. 20:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs jellegzetes... legalábbis a nőiesebbekről nem mondanád meg kinézetre... A fiúsak lehetnek feltünőbbek esetleg, rövid hajjal, stb.
2013. jún. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
12%
az egyik fél fiúnak öltözik (leszorítja a mellét) és rövid a haja.... akit én ismerek.....akinek nem i. ne vegye magára
2013. jún. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
nem veszem magamra, de azért ez határozottan nem mindig van így :D
2013. jún. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
73%
2-es: Látszik, hogy semmit sem értesz. Nem kell az általánosítást magára vennie senkinek ahhoz, hogy tudja mekkora hülyeség.
2013. jún. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
77%

még egy leszbivel se találkoztam aki leszorította volna a mellét egyébként

nem kevered a transzneműekkel esetleg a homoszexuálisokat? :D

egyébként nincs egyöntetű stílus...van aki sportosabb, vagány, laza, van aki teljesen nőcis, van aki néha így öltözködik néha úgy...nincs recept

2013. jún. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%

Nincs ilyen stílus. Még a fiús lányok is becsapósak. A napokban láttam egy igazán helyes fiús lányt. Semmi smink, semmi ékszer, fiús ruhák... gondoltam, ő tutira a lányokat szereti, egy élő sztereotip leszbikus. Aztán jött egy srác, csókkal üdvözölték egymást, határozottan egy párt alkottak.

Rólam meg a kutya nem mondaná meg, hogy (csak) a lányok érdekelnek.

2013. jún. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
82%

Semmilyen. Én speciel valahol a lányos és a fiús között lehetek, de jobban hajlok a lányos ruhák felé. Leszámítva a tűsarkat, a szoknyákat és a sminket. Nagyon ritkán fordul elő, hogy sminkelném magam. Nem tudom, hogy rólam ki sejti és ki nem, hogy a lányokat szeretem, igyekszem nem kimutatni, mert a környezetemben sokan szeretnek pletykálni (értsd: suliban).

19/L

2013. jún. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szòlòkhoz,annyira becsapòsak màr ezek a dolgok manapsàg.. Nem egy emberke annyira jòl àlcàzza,hogy az vmi hihetetlen. Én speciel,nagyon fiús vagyok mindentéren. Hosszú hajam van stbstb.. És ròlam se mondanà meg senki,hogy az vagyok.. ^^ Szòval érdekes. 21/L.
2015. jan. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!