Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Egyéb kérdések

A kérdés

Ki pontoz a gyakori kérdések.hun. És milyen kritériumok alapján teszi azt?

Keress kérdéseket hasonló témában: pontozás

2013. jún. 10. 01:43  Privát üzenet  

A válaszok

Lol, mekkora jó kérdés :D

Én általában pontozok, hogyha egyezek a véleménnyel, válasszal akkor "hasznos", "félig-meddig hasznos"-at nemigazán használom, és "nem hasznos"-ozok ha nincs igaza valakinek, félre beszél vagy hasonló. (nem szavazom le az olyan véleményeket amik eltérnek az enyémtől, de értelmesek)

Azt így :)

A válasz 59%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 58%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont 2013. jún. 10. 02:56 Privát üzenet
Amelyik hozzászólással egyet értek az yöld kezet kap, de akkor is adok zöld kezet, ha az enyémtől eltér valakinek a véleménye, de van értelme a válaszának, tehát tiszteletben tartom. Kék kezet akkor adok, ha valamilyen szinten igazat adok a válaszolónak, de vannak olyan részei amivel abszolút nem értek egyet. Piros kezet azok kapnak tőlem akik trollkodnak, hülyeségeket írnak, direkt félrevezetik a kérdezőt, vagy egyszerűen csak ostobák.

A válasz 77%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/7Időpont 2013. jún. 10. 05:26 Privát üzenet
Antimod nevű felhasználó válasza:

Ritkán szoktam pontozni, negatívan csak a kötekedő, kekeckedő hozzászólásokat. Pozitívan akkor, ha nagyon tetszik valakinek a megközelítése, válasza (látszik, hogy sokat gondolkodott a témán), vagy ha egy ritkábban feltett gyakorlati kérdésre kimerítő, korrekt választ ad.

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/7Időpont 2013. jún. 10. 09:06 Privát üzenet
Ritkán pontozok mert szerintem túl szubjektív, h mi hasznos és mi nem, általában csak a saját kérdéseimre kapott válaszokat szoktam. De negatívat csak nagyon extrém esetben osztok, ha valamivel nem értek egyet inkább nem nyomok semmit, mert más számára az még hasznos lehet.

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/7Időpont 2013. jún. 10. 14:59 Privát üzenet
Justicar nevű felhasználó válasza:

Zöldet szoktam, ha vicceset ír az illető, vagy értelmeset. Kéket sosem, mert szerintem fölösleges, pirosat pedig csak az ostobáknak.

A válaszíró 55%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/7Időpont 2013. jún. 10. 22:14 Privát üzenet

de jó,hogy feltetted ezt a kérdést,mert nem igazán értek egyet ezzel a pontozó rendszerrel.

a kérésedre válaszolva,én csak akkor pontozok,mikor kérdést teszek fel.magyarán mondva más kérdésénél nem pontozom a válaszokat ha egyet értek vele,ha nem.

szóval az én elméletem az lenne,hogy csak a kérdező pontozhassa a válaszokat,mert bizony volt,hogy nekem csupa hasznos válasz jött és mindre zöld kezet nyomtam,aztán jött valami unatkozó agyament banda és majdnem hogy 0 %-ra pontozták le a válaszokat.de miért????kérdezem én naívan!én tettem fel a kérdést,mindenki hasznos válaszokat adott és mindenki egyet értett mindenkivel,aztán jöttek a "lepontozók" de választ nem írtak,csak szórakoztak egy jót.

gondolom ettől nagyobb élvezet nem jut nekik az életben.szóval én ezt a pontozást kicsit átvariálnám,hogy csak a kérdező pontozhasson a válaszaira...

A válasz 38%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/7Időpont 2013. jún. 10. 22:28 Privát üzenet

én mindig csak le pontozok, nem nézem hogy ki mit írt csak nyomom a piros kezet,

jó pár ember köszönheti nekem hogy csökkent a válaszi hasznossága, de hát ez van...

most pl ki ide írt annak is nyomtam piros kezet.

meg neked is...

he-he-he

A válasz 29%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 58%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/7Időpont 2013. júl. 11. 13:31 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Nektek komolyan nem tűnik fel, hogy a mai kérdések 70-80 százaléka kamu?
Van olyan kérdés amit nem szüntet meg a gyakori kerdesek?
Emelt szintű biológia szóbelin milyen kérdések voltak eddig? A tanárok segítőkészek?
Adóigazgatási szakügyintéző írásbeli szakvizsga kérdések, azaz a tesztek melyik könyvből vannak?
Motorokkal kapcsolatos kérdések?
Hogyan lehet a gyakori kérdések .hu-ra képet fel tölteni?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!