Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki pontoz a gyakori kérdések.h...

Ki pontoz a gyakori kérdések.hun. És milyen kritériumok alapján teszi azt?

Figyelt kérdés

2013. jún. 10. 01:43
 1/7 anonim válasza:
51%

Lol, mekkora jó kérdés :D

Én általában pontozok, hogyha egyezek a véleménnyel, válasszal akkor "hasznos", "félig-meddig hasznos"-at nemigazán használom, és "nem hasznos"-ozok ha nincs igaza valakinek, félre beszél vagy hasonló. (nem szavazom le az olyan véleményeket amik eltérnek az enyémtől, de értelmesek)

Azt így :)

2013. jún. 10. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%
Amelyik hozzászólással egyet értek az yöld kezet kap, de akkor is adok zöld kezet, ha az enyémtől eltér valakinek a véleménye, de van értelme a válaszának, tehát tiszteletben tartom. Kék kezet akkor adok, ha valamilyen szinten igazat adok a válaszolónak, de vannak olyan részei amivel abszolút nem értek egyet. Piros kezet azok kapnak tőlem akik trollkodnak, hülyeségeket írnak, direkt félrevezetik a kérdezőt, vagy egyszerűen csak ostobák.
2013. jún. 10. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Antimod ***** válasza:
Ritkán szoktam pontozni, negatívan csak a kötekedő, kekeckedő hozzászólásokat. Pozitívan akkor, ha nagyon tetszik valakinek a megközelítése, válasza (látszik, hogy sokat gondolkodott a témán), vagy ha egy ritkábban feltett gyakorlati kérdésre kimerítő, korrekt választ ad.
2013. jún. 10. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ritkán pontozok mert szerintem túl szubjektív, h mi hasznos és mi nem, általában csak a saját kérdéseimre kapott válaszokat szoktam. De negatívat csak nagyon extrém esetben osztok, ha valamivel nem értek egyet inkább nem nyomok semmit, mert más számára az még hasznos lehet.
2013. jún. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Justicar ***** válasza:
Zöldet szoktam, ha vicceset ír az illető, vagy értelmeset. Kéket sosem, mert szerintem fölösleges, pirosat pedig csak az ostobáknak.
2013. jún. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

de jó,hogy feltetted ezt a kérdést,mert nem igazán értek egyet ezzel a pontozó rendszerrel.

a kérésedre válaszolva,én csak akkor pontozok,mikor kérdést teszek fel.magyarán mondva más kérdésénél nem pontozom a válaszokat ha egyet értek vele,ha nem.

szóval az én elméletem az lenne,hogy csak a kérdező pontozhassa a válaszokat,mert bizony volt,hogy nekem csupa hasznos válasz jött és mindre zöld kezet nyomtam,aztán jött valami unatkozó agyament banda és majdnem hogy 0 %-ra pontozták le a válaszokat.de miért????kérdezem én naívan!én tettem fel a kérdést,mindenki hasznos válaszokat adott és mindenki egyet értett mindenkivel,aztán jöttek a "lepontozók" de választ nem írtak,csak szórakoztak egy jót.

gondolom ettől nagyobb élvezet nem jut nekik az életben.szóval én ezt a pontozást kicsit átvariálnám,hogy csak a kérdező pontozhasson a válaszaira...

2013. jún. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
44%

én mindig csak le pontozok, nem nézem hogy ki mit írt csak nyomom a piros kezet,


jó pár ember köszönheti nekem hogy csökkent a válaszi hasznossága, de hát ez van...


most pl ki ide írt annak is nyomtam piros kezet.


meg neked is...


he-he-he

2013. júl. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!