Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy bírjam ki a nyarat?...

Hogy bírjam ki a nyarat? Mindenki ekkorát szív, akinek nyugati fekvésű a szobája SOS!

Figyelt kérdés
Egyszerűen életképtelenné tesz a hőség. Nem tudok sem enni, sem aludni, mert egyfolytában csak innék és folyik rólam a víz. Tegnap már nagyon rossz volt este. Két ventilátor ment rám, de még így is melegem volt és folyt rólam a víz. Egész nap besötétítek, este pedig oda teszek egy ventilátort az ablakba, de még ez se segít, továbbra is az én szobámban van a legmelegebb. Mindig alig várom, hogy végre vihar és lehűlés legyen. MIT CSINÁLJAK????!!!!!!

2013. jún. 10. 17:12
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Jav.: Mindenki ekkorát szív, akinek nyugati fekvésű a szobája?
2013. jún. 10. 17:13
 2/14 A kérdező kommentje:
Kb 10 fok lenne megfelelő az alváshoz. Hogy csináljak a szobámban 10 fokot? Nincs klímánk!
2013. jún. 10. 17:14
 3/14 anonim ***** válasza:
Nálatok süt a nap? Itt mindig hideg van és rossz idő... Esik folyamatosan. Amúgy meg tudlak érteni. Nyáron az én szobám is katlan, mert emeleti. Az a szerencsém, hogy lent van egy üres szobánk és nyáron tudok ott aludni.
2013. jún. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
én szobám elé lett egy fa ültetve ( már jó pár éve, már az se tudom milyen volt előtte) szerintem te is ültess ha tudsz ,ha nem akkor marad a sötétítés/redőny lehúzás
2013. jún. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

3 Az enyém is emeleti, max marad a fürdőszoba, de semmi kedvem ott aludni, ahol mások wécéznek.


4 Hát... mire a második emeletig megnő, az nem egy hét...

2013. jún. 10. 17:32
 6/14 A kérdező kommentje:
De most örülök, mert petárdázik a Jóisten és rohadt nagy vihar van:) Éljen:)
2013. jún. 10. 17:33
 7/14 anonim ***** válasza:

Nekem tetőtéri szobám van ami délkelet felé néz, délelőtt egy jó ideig besüt a nap, és ha meleg van kint akkor jó gyorsan felmelegszik a szoba 29-30 fokra. Elég kicsi is a szobám.

Én is elég nehezen tudom elviselni, ventilátor meg nem ér túl sokat.

2013. jún. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

CSerélünk? Az enyém déli és szeptembertől áprilisig meg akarok fagyni. :DD


Amúgy tetőtéri a szobám, szóval ilyenkor nekem sem segít a déli fekvés. Nem nagyon tudsz mit csinálni, kinyitod az ablakot este, nappal pedig besötétítesz.

2013. jún. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Keleti, nem déli, ha déli lenne, meg kellene sülnöm.
2013. jún. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
az enyém déli fekvésű, tetőtéri...gondolhatod :D én nyáron kereszthuzatot csinálok és lefekszem a földre, az ajtó és az ablak közé. annak, aki nem bírja a huzatot, biztos necces, de én így jól elvagyok :)
2013. jún. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!