Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mivel tudnék felszedni pár...

Mivel tudnék felszedni pár kilót? Magas vagyok, de vékony, és nem igazán megy a hízás, ötletek? :D

Figyelt kérdés
2013. jún. 11. 15:27
 1/10 anonim ***** válasza:

Nos, az előző komment magasröptű és mélyenszántó gondolkodásmódra utal, viszont szent igaz, hogy a hízást legjobban kajával éred el. No már most, ez egyértelmű.


Ha tudnék ajánlani pár dolgot, amitől aztán tényleg megnől a valagad, az az, hogy fogyassz sok banánt, és gyors kaját. Esetleg kipróbálhatod a "turmixot" amit pár kedves amerikai tanított nekem: végy pár gombóc vanília fagyit, öntsd nyakon kólával, egyé'. :)

2013. jún. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Bár kétségkívül lesz 1 csomó olyan komment hogy: kolbász orrvérzésig meg meki de tény hogy az 1. válaszoló tanácsainál nem lesz jobb.
2013. jún. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

"tudod vannak olyan emberek, akik hiába esznek sokat, nem híznak"

Ilyen nincs, maximum ha mindig le is dolgozod. Én is vékony voltam (végül is még mindig, csak nem annyira), sokat kell enni és többször. Nekem pl. az alma és banán mindig meghozta az étvágyam. Naponta többször,többet kell enni. Ezelőtt akkor ettem ha megéheztem. Elkezdtem betartani a reggeli ebéd vacsora étkezést és bizony jött rám pár kiló. Utána már napközbe is többször kajáltam. Visszagondolva nem tudom hogy maradtam életben a régi adagjaimmal :D

Nálam az a gond, hogy legfőképp a hasamon látszik a plusz, így elkezdtem kondiba járni. Így még többet kajálok és nem csak hasra hízok, és lefáraszt annyira hogy már 11 körül el tudok aludni.

2013. jún. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Ha eszel de nem hízol, akkor irány vér- és vizeletvizsgálat, pajzsmirigy funkció különösen érdekes. Ha negatív és gyorsnak véled az emésztésed akkor lehet felszívódási zavar, esetleg tartós stressz.


Egyébként meg igaza van a többieknek, egyééél! ;)

2013. jún. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A 4-essel értek egyet. Ha normál étkezés ellenére kórosan sovány vagy, fordulj orvoshoz, nézesd meg a pajzsmirigyedet illetve kérj kivizsgálást. Ha az orvos elhajt, hogy nincs semmi bajod,nézesd meg másik orvossal is magadat, meg a leleteidet is elemeztesd ki másik orvossal is. Sajnos már a második eset fordult elő a családomban, amikor az először vizsgáló orvos azt mondta semmi baj, a panasz viszont továbbra is fennállt. A második, illetve harmadik orvos viszont megtalálta a panasz okát. Szóval lehet hogy csak többet vagy kalóriadúsabbat kell kajálnod, de lehet komoly baj is.
2013. jún. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszaitokat, amúgy pedig 183/63
2013. jún. 16. 09:48
 7/10 anonim válasza:
Végre találtam valakit akinek ugyanaz a baja mint nekem! :D
2013. jún. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Sultkrumpli rantotthussal,minden harmadik nap,na az megteszi a hatasat es keveset mozogj.
2013. jún. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

szia !

Sokan Azt hiszik hogy hiszik hogy hízni úgy lehet hogy zsiros húsokat eszik az ember .Pedig ez nem így van mivel a húsok fehérjében gazdag ételek amik az izmok tápláléka de tömegesedésre a te esetedben nem alkalmas . A leghatékonyabb táplálék forrás neked a szénhidrátok .Mindegy hogy az milyen formában van ez a leghatékonyabb . Mindenhez egyél kenyeret zsemlét kiflit stb.. higgy nekem

Ha ugy érzed hogy nem vagy képes kellö menyiségű szénhidrátot bevinni a szervezetedbe akkor szerez be táplálékiegészitő formába az egyik legolcsóbb tápkieg kb 1500/kg

2013. jún. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen! :D
2013. jún. 26. 12:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!