Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek ha beveszek egy...

Szerintetek ha beveszek egy nyugtatót, akkor nem fogok izgulni?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok. Nemrég megkértek hogy mondjak el 600-700 ember előtt 2-3 oldalas beszédet. Félek attól, hogy mindenki előtt lejáratom magam, hogy elkezd remegni a hangom, elpirulok, elkezdek remegni. (Önbizalomhiányos vagyok.) Ha veszek be egy nyugtatót akkor nem leszek ideges, és nem fogok izgulni?

2013. jún. 11. 16:51
 1/10 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem attól csak még bénább leszel.
2013. jún. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
54%
Szia, én inkább egy 2-3 kupica pálinkát vagy valamilyen töményet innék:) biztos elmenne a lámpalázas;)
2013. jún. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
50%

Én is inkább azt ajánlom ha ennyire izgulsz hogy guríts le egy felest előtte :D

Viccet félretéve nyugtató hülye ötlet mert lelassulsz és olyan leszel mint egy 90 éves!

2013. jún. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nyugtató esetleg letompít és nem fog sikerülni az előadás, főleg ha belekérdeznek.
2013. jún. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Szóval ha lelassít, akkor van más módszer hogy ne rontsam el? Viccen kívül, tényleg hatásos 1-2 kupica?
2013. jún. 11. 17:10
 6/10 anonim ***** válasza:
48%

Talán igen bár attól függ mennyire bírod mert azért abba is bele lehet bukni!

Egyébként annyit tehetsz hogy megpróbálsz nem foglalkozni azzal hányan néznek próbáld lazán kezelni és ne arra gondolni hogy ó istenem befogok égni hanem keményen odaállni és arra gondolni: Mi ez nekem lazán megcsinálom!

2013. jún. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Semmi olyan módszerrel ne próbálkozz, amit nem csináltál még előtte, és nem tudod, milyen hatással van rád. A nyugtató teljesen letompíthat, és esetleg emlékezni sem fogsz arra, amit mondanod kellene. A pálinka sem jobb ebből a szempontból, nem tudhatod, hogyan hat rád. Az sem túl előnyös, ha mondjuk lazán kacarászol és mondasz hülyeségeket a színpadon.
2013. jún. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Szerintem is lehet hogy ki kéne előtte próbálni, mert lehet hogy kiütne mindegyik, aztán szépen nézne ki ha ott ájuldoznék.. :)
2013. jún. 11. 17:45
 9/10 anonim ***** válasza:

1-2 felestől nem fogsz szerintem kipirosodni meg elcsuklani még a Parlamentben se, ugyanis az ital egy burkot képez eléd amitől bátrabb leszel

Én szóbeli vizsga előtt ittam itthon 3 és felet, kevés rántott húsra, és pont jól időzítettem mert vizsga után másfél órával is kellemesen éreztem magam, nem voltam feszült

Kísérletezd ki mennyi az ideális számodra

20/F

2013. jún. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 _Jessy_ ***** válasza:
46%

"1-2 felestől nem fogsz szerintem kipirosodni meg elcsuklani"

Az bizony nem biztos :) Ha lámpalázas az ember, akkor már előző nap, meg aznap is alig tud enni. Éhgyomorra pedig 1-2 kupica, és mindjárt minden rózsaszín :D

2013. jún. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!