Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan lehetek olyan lány,...

Hogyan lehetek olyan lány, mint Effy Stonem? (Skins UK sorozat)

Figyelt kérdés

Ha valaki ismeri a sorozatot?

Egy depressziós,drogos lányról van szó,de ennél jóval több,ezt azoknak írtam le,akik nem ismerik,de persze nem akarok ilyenekkel élni,egyszerűen,csak tetszik ez a punkos,rockos féle öltözködése,és a rejtélyes megjelenése,az,hogy keveset beszél,mégis nagyon magabiztos,és nagy az önbizalma. Az utóbbi két dologra nagyon nagy szükségem lenne..



2013. jún. 11. 19:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Ő egy karakter, egy színész.ahogyan a skins maga sem fest le sok esetben valóságot,sőt. tehát semmiylen példaképértékű dolgot ne keress az iylen személyiségekben, pláne nem a skinsben, aminek pont az a lényege hogy bemutassa az angol fiatalok züllési szokásait.

emellet valaki vagy iylen,vagy nem. nekem is feltünt hogy van benne valami. a szeme, a haja,az arcformája, ez egy összképet ad, ezt nem lehet megtanulni,belsőjét annyira nem figyeltem,annyira nem is volt mit (2 évadból) csak az éjjel bedrogozást és beb.szást, nappal meg iskolába járást..

2013. jún. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha másra akarsz hasonlítani, az pont önbizalom romboló hatású. Neked akkor lesz önbizalmad, ha saját magadat adod:)
2013. jún. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Amikor 2 évvel ezelőtt megnéztem ezt a sorozatot, én is Effy akartam lenni. Irigyeltem, mert mindenki őt szerette, mert rejtélyes volt, titokzatos, okos, megfontolt és csendes, egyszóval törtem a fejem, hogy hogyan is kezdhetnék bele. Később rájöttem, hogy ennek semmi értelme sincs, az emberek azért szeretnek, amilyen vagyok.
2013. jún. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szerintem "ő" sose leszel, vagyis ha hasonlitanál is rá, akkor se lennél ő.

Mindig érdekesebb egy olyan ember, aki a magamódján válik jóvá, vagyis eredeti, eleve értékekkel született, még ha nincs oda mindenki érte, de akik szeretik, azok igazán szeretik.:D

2013. jún. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!