Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy lehet innen bejelenteni...

Hogy lehet innen bejelenteni illegális bevándorlót az USA-nak?

Figyelt kérdés
Mármint az USA-ban tartózkodó illetőt.

2013. jún. 12. 09:23
 1/9 anonim ***** válasza:
70%
Spicli.
2013. jún. 12. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szinte éreztem h ilyen választ kapok... :D Nem mintha szándékomban állna, csak kíváncsi vagyok.
2013. jún. 12. 09:53
 3/9 anonim ***** válasza:
61%
Jó nagy szemét vagy!
2013. jún. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ok, de választ még mindig nem kaptam.
2013. jún. 12. 09:57
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Erős bizonyítékra, konkrét információra és minél több adatra van szükség illegális bevándorlók jelentése esetében.


Amerikában az ICE foglalkozik elsősorban ezzel, viszont rengeteg hívást kapnak naponta, vélt vagy valós illegális bevándorlók jelentéséről, ugyanakkor az ICE rendkívül foglalt és számos intézni valója van olyan személyek nyomozásával kapcsolatban, akik komoly veszélyt jelentenek a társadalomra. Feljelentést lehet tenni, de a prioritásuk mindig a már folyamatban levő és releváns ügyeik lesznek, ezért nem foglalkoznak mindenkinek a személyes bejelentéseivel. Emellett azt is figyelembe kell venni, hogy nem gyanúsíthatnak meg csak úgy egyszerűen bárkit, akiről jelentik, hogy illegális bevándorló lenne, előbb alapos nyomozásra van szükség és bizonyítékra is, hogy alátámasszák a vádat.



Továbbá, a fejleményekről nem kötelesek beszámolniuk a feljelentőnek.

Visszaélés esetén vagy hamis/hibás feljelentés esetén pert lehet indítani a feljelentő ellen.

2013. jún. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
83%
Istenem ez az ország soha nem fog ettől a besúgósditól megszabadulni.
2013. jún. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
Szerintem inkabb foglalkozz magaddal, ne azzal, hogy tegyel tonkre masokat. Gondolom te sem orulnel , ha valami idiota azon lenne, minel jobban megkeseritse az eleted.Bocs az ekezetekert
2013. jún. 13. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
modernkori 3/3as :DD
2013. jún. 26. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
0%

Igaz, nem szép dolgo befújni másokat, de el kéne gondolkodni azon is, mi van, ha oka van rá.Nekem például nagy összegű kintlevőségeim vannak, és tudom is az illető hol tartózkodik.Magyarországon is meggyűlt a baja hatósággal, ezért még mielőtt szemet szúrt volna máshol is a dolog, lelépett.Namármost kimentem utána, de mikor a papírjaim lejártak vissza is jöttem, de pénz nélkül.Közel a fele amivel tartozik ráment arra, hogy megkapjam a tartozásomat.Így már a házra szánt pénzem egy része el is úszott, köszönhetően ennek az embernek.Én évekig dolgoztam, hogy összeszedjem és jóhiszeműségemnek köszönhetően el is vitték a pénzem.Adtam neki esélyt, munkát, lehetőséget, hogy kimásszon a putriból, a szarból, erre meglépett a pénzemmel(kirabolt konkrétan).A feljelentésem érvénytelen amíg haza nem jön az országba, ugyanis a nemzetközi bűnüldözés nem olyan nagyon fejlett mint azt sokan hiszik, pláne nem ezen a szinten(7 széámejygről van szó és nem 1-el kezdődik)Az ügyvédek, a papírmunka, a pereskedés...mindent fizetnem kell amíg haza nem jön az, aki tartozik, és mivel első tárgyaláson sem jelent meg, ejteni fogják a vádat ellene én pedig egy teljes családi házat fogok elbukni és az új házra szánt pénzem is, amiért az elmúlt 8 évben dolgoztam, mert valakinek simán van pofája abból élni, amit tőlem lopott.

Én simán felnyomom, ugyanis ha külföldön csinálok balhét, akkor engem csuknak le, és toloncolnak haza.Ha itthon el tudom érni, hogy a repülőről leszálljon, vagy csak egy közúti ellenőrzésen elkapják, már irány a bíróság, és kártérítési perrel kapok valamit.Van mit elvenni tőle, de peres úton megy csak a dolog.ebben az esetben spicli, vamzer, modern 3/3-as vagy akármi....Próbáljátok ki milyen az, amikor valakit kivakarsz a mocsokból, és aztán mindennel lelép, amid csak van.Majdnem szó szerint mindennel...Itt a nagytöbbségtől még a pénztárcáját sem vették el.Bár ha elvették volna biztos ment volna a rendőrségre feljelenteni.Amikor meg ilyesmi helyzet alakul ki akkor "spicli"-zik mind.

A kérdező meg ha kérdez valamit nem fikázni kell, hanem válaszolni.De már megvolt a válasz, remélem sikerrel járt.

A többinek meg nem kívánom, hogy átélje azt, amit most átélek, és az elmúlt 2 évem amire ráment.....Erről ennyit.

2017. máj. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!