Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hölgyek, lányok! Mit gondoltok...

Hölgyek, lányok! Mit gondoltok a lentebb vázolt helyzetről?

Figyelt kérdés

Minap a városunk egyik folyójánál láttam egy gyönyörű lányt, aki kacsákat etetett (elég sok kacsa van errefelé, én is gyakran viszek nekik kenyeret pl.), úgy láttam, hogy egyedül ült a parton. Én biciklivel a folyó túloldalán tekertem hazafelé, futni voltam.


Mit gondoltok, érdemes lett volna odamennem hozzá, vagy inkább pont hogy magányra vágyott?


2013. jún. 12. 13:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem ha majd máskor is látod, menj oda hozzá és ismerkedj össze vele ha szimpatikus! :) Lehet hogy nincsenek barátai, és ezért vágyott magányra, vagy valami ilyesmi!
2013. jún. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Lehet hogy csak várnia kellett valamire, pl. buszra, és addig nem volt semmi dolga, ezért ment le a partra kicsit. Szóval szerintem nyugodtan odamehettél volna :)
2013. jún. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
De aranyos :) Szerintem is menj oda legközelebb, ha látod.
2013. jún. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszi-köszi! Megint túl sokat agyaltam, és már bánom is. :(


Megj.: a közelben nincs buszmegálló, ez a helyszín gyakorlatilag egy park mellett van. :)

2013. jún. 12. 14:22
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
legyen nálad mindig kenyér, és legközelebb csatlakozz hozzá. meglesz a téma :)
2013. jún. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok. egy jó tanács (mindenkinek!):

soha nem szabad agyalással elszalasztani a dolgokat. inkább hajtsák el az embert, azt ki lehet heverni, minthogy utána örökké magadat okold, mert kihagytad. és sose fogod megtudni, hogy sikerült volna-e, és ez gyötör.

szóval bátorság!

2013. jún. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
1! nincsenek barátai ezért magányra vágyott? ez nem ellentmondásos egy kicsit neked? :)
2013. jún. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Biciklivel szoktál futni, ez érdekes:))));)

Én is azt mondom, mint az előző válaszolók, legyél magabiztos és rámenős, az már fél siker egy lánynál! És legközelebb ne hagyd ki az alkalmat:) Az nagyon jó ötlet, hogy mindig legyen nálad kenyér, ha arra jársz, igen:)

2013. jún. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
" Mit gondoltok, érdemes lett volna odamennem hozzá, vagy inkább pont hogy magányra vágyott? " - Ez az, amit nincs honnan tudnod, míg ki nem próbálod.
2013. jún. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Biciklivel járok el futni. :P :D Amúgy bemelegítésnek sem rossz. :)


Ez a kenyeres ötlet tényleg jó, ezentúl 1-2 szelet mindig nálam lesz. :)


És igen, az ilyen esetekben inkább bánjam meg, hogy megtettem, minthogy azt bánjam, hogy nem tettem meg. :/

2013. jún. 12. 14:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!