Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan boldoguljak így?

Hogyan boldoguljak így?

Figyelt kérdés

Volt egy alkalmi munkám fél évig, és most megint semmi, a végzettségemben minden helyen több éves gyakorlat elvárt, így most már ott vagyok hogy értelmét veszti ez a dolog mert a felét elfelejtettem annak amit tanultam


Mihez tudnék kezdeni? Gondoltam arra hogy valamit kirabolok vagy nem tudom, itthon ülök ahelyett hogy keresném a pénzt

21/f


2013. jún. 13. 17:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Írj be a CV-dbe több éves tapasztalatot és reménykedj hogy nem fognak utánanézni hanem elhiszik. Írj be külföldit, vagy olyan céget ami már megszűnt, vagy vidékit annak kicsi az esélye hogy utánatelefonálnak.

Sokszor azok kapják meg az állásokat akik minél nagyobbat hazudnak (színezik ki) a CV-ben.

2013. jún. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ez jó megoldás lenne mondjuk esély javításra, csak én teljesen pályakezdő vagyok, tehát a legalapabb elvégzett modullok vannak a bizonyítványban

Ha odaállítanak mondjuk egy raktárba ahol ismerni kell az anyagmozgatás elvét meg hasonlók, ott észrevennék

2013. jún. 13. 18:07
 3/4 anonim ***** válasza:

Na es? Majd megtanulod menet kozben. Egy raktari melo nem egy szivsebeszi felelosseg, sanszos hogy ha van valami fogalmad rola akkor el tudod vegezni.

Egy baratom 22 evesen talalta ki hogy felszolgalo lesz, irt egy kamu oneletrajzot, egy 5 csillagos hotelben kezdett es elso napjan engem hivogatott mobilon hogy fel kell teritenie egy termet de nem tudja mi az a "kis valtas, nagy valtas" es hogy hova kell tenni a villat.

Igaz nem sokat volt ott, de a 2ik helyen mar tudta az alapokat, gyorsan tanult, jelenleg muszak vezeto egy londoni meno etteremben. Az elet ilyen, aki talpraesett az elorejut.

2013. jún. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Munkatapasztalatot otthon ucsorgessel a legritkabb esetben szerez az ember. Ahhoz hogy felvegyenek meg sajnos neha ferditeni kell.

Meg mindig jobb mint a kerdesben leirt otleted.

2013. jún. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!