Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondolsz azokról az...

Mit gondolsz azokról az emberekről, akik,6-8 éves mobiltelefonnal járnak az utcán?

Figyelt kérdés
2013. jún. 14. 00:27
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
97%
Mit kellene gondolni róluk????
2013. jún. 14. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:

Fogalmam sincs, de egyszer egy fiatal férfi arról beszélt a barátjának a buszon, hogy ő, a mobiltelefonjuk alapján, ítéli meg az embereket.

Csak kíváncsi lennék, hogy mások, hogy gondolkodnak erről.

2013. jún. 14. 00:39
 3/28 anonim ***** válasza:
Nem érdekli őket a téma, addig használnak egyet, amíg működik vagy amíg a munkájukhoz nem kell egy okosabb.
2013. jún. 14. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
35%

szerintem el kéne magát ásni ,hogy egy 6-8 éves telóval mászkál az már nem MENŐŐŐ !!!!!!

ma már akinek több mint 1 éves telefonja van az LOSER !!!

a drog rossz ééérteeem ?

2013. jún. 14. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
56%

A sors iróniája ( xD )


Épp néhány órája nyúlták le a költséges mobiltelefonom. Ha egy régebbi " vackom " lett volna, még most is a zsebembe lenne.


Következőnek egy munkás telefont akarok venni.


Szóval a véleményem azokról, akik egyszerű mobillal járnak:

1) Nem érdekli őket.

2) Hozzám hasonlóan megjárták. A mobil az a kütyü, amelyet a leginkább ellehet veszíteni, mert mindenhol nálunk van, de éppen ezért nem figyelhetünk rá egyfolytában és elég néhány másodperc, hogy egy másik " gazdához " kerüljön.

2013. jún. 14. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
95%
nekem Nokia 1100 van,na ehhez mit szóltok
2013. jún. 14. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
75%

Legalább 10 eves a mobilom :-). Magamrol azt gondolom nem erdekel, egy erdekel hogy telefonalni lehessen vele (barhonnan, ha mar mobil), tudjak smst kuldeni vele es ebresztoorat beallithassak rajta. Es meg ennel is fontosabb: ha leesik akkor ne menjen tonkre. az enyemet ha betonra is esik csak szetpattan kihullik a billentyuzet es visszacsattan a boritoja...vicces, de ezek az ujak olyan hipererzekenyek, hogy egyszer esik le vagy ulsz ra es ugrott 50-100000 ft-od. Masreszt orokke frissitgetni kell az alkalmazasokat rajta, harmadreszt mivel mindent lehet cainalni rajta, meg utazas kozben is kizarolag feszbuk, emil internet stb. amit csinalsz. Es elazalasztod a szembenulo helyes pasi pasztazo tekintetet:-D vagy a bögyös macát melletted:-).

Egyebkent aki regi teloval jar az egy praktikus ember es nem a telefonjarol itwl meg masokat, még a olyan szánalmasokat se, akik meg ezt teszik:-)))

2013. jún. 14. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
6-os te nyertél! Mar retro kategoria miatt vagy menőő;-)
2013. jún. 14. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

Ma sétáltam, és beszéltem a 9 éves mobilomon. Elhaladt mellettem egy 20 év körüli fiú, és megvető pillantást vetett rám, pedig elég "csöves" kinézete volt. Láttam már, hozzá hasonlóknál is, érintőképernyőset.

Ha ennyire nem adnak az öltözködésükre, minek vesznek olyat?


Az én telóm is elveszett, de visszakerült hozzám. 1,5 órával később találták meg a buszon, ahol elhagytam. Mehetett egy pár kört.

Szerencsére, idős emberek találták meg, és az egyenleg is hiánytalan volt, pedig azért volt rajta jócskán.


Köszönöm a válaszokat!

2013. jún. 14. 00:58
 10/28 anonim ***** válasza:
79%
nekem sosem volt érintőképernyős telefonom és nem is szeretnék.. szerintem sokkal kényesebbek, hidegben már nem működnek jól, amúgy is gyakran lefagynak.. nekem az a fontos, hogy telefonálni tudjak vele, ahhoz elég egy régebbi darab is.. nem is értem, miért nézik le azokat az embereket, akik nem okostelefonnal járkálnak..
2013. jún. 14. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!