Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Főleg csajok, titeket szokott...

Főleg csajok, titeket szokott biztonsági őr követni, főleg drogériákban?

Figyelt kérdés
2013. jún. 14. 14:33
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
megesett már. pedig nem hiszem, hogy lopósnak nézek ki. :))
2013. jún. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Nemcsak ott, hanem sok boltban is, nemegyszer követett már minden sorba, közben meg teletömte a zsebét a valódi lopós. XD
2013. jún. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Volt már rá példa, bár nem direkt követett hanem, csak járkált a sorok közt. Tudom hogy ez a dolga, a sógorom is biztonsági őr, és mondta nekem hogy velük nem kell foglalkozni mert a megfigyelés az elsődleges dolog illetve ügyelni a rendre. Volt már olyan hogy a Tescoban még a bejáratnál egy kis üzletben nézelődtem a táskák után, akkor volt ott egy biztonsági őr, és felém figyelt, de nem engem figyelt mert láttam rajta hogy csak a falat nézi. De ez a dolguk, nem kell velük foglalkozni, bármennyire is ciki. Főleg ha kellemetlenül érzitek magatokat ezt ők észreveszik és akkor még jobban figyelnek ám!
2013. jún. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
igen, és tök idegesítő
2013. jún. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:
igen pont most voltam a dm-ben,es a biztonsagi or konkretan belemaszott a seggembe..irritalo
2013. jún. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Fiú vagyok (16)

és suli után mindíg bemegyünk a SPAR-ba kaját venni. és a bizti őr állandóan követ!

Nagyon idegesítő hogy azt hiszik lopni akarunk! :DD

2013. jún. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Nagyon kellemetlen,mert sz@r érzés,hogy kis bolti szarkának néznek,pedig ránézésre azt sem néznétek ki belőlem,hogy egy legyet lecsapok,olyan gyámoltalan vagyok!Másrészt meg tényleg irritálló,mert ahogy az egyik kedves válaszoló megírta,a dm-ben,meg a hasonló üzletekben,szinte az ember s€ggébe belemásznak!Emiatt alig járok oda,mert annyira kellemetlen,mikor nézegetem a rúzsokat lakkokat,az meg úgy néz!Jó,ez a dolga,de ne annyira feltünően csinálná,különben is azon a részen vannak külön kamerák!Miattuk egy csomószor hagytam abba a vásárlást,ha meg sikerült nyugodtan venni valamit,az azért volt,mert a pénztáros hölggyel volt elfoglalva!
2013. jún. 14. 15:13
 8/21 A kérdező kommentje:
Ne is mond,én már tiszta ideg vagyok,ha megyek az interspárba miattuk!Igen,tudom,hogy gyakran pont olyat fognak ki aki nem lopna,akin meg látszik,hogy sunyul,azt lesz@rják,vagy félnek tőlük
2013. jún. 14. 15:16
 9/21 anonim ***** válasza:
Ilyen volt velem is. Azt hittem, lecsapom. Nézegettem a parfümöket és meg akartam őket szagolni, erre rám szól, hogy nem szabad. Mondom jó. Ja és közben folyamatosan figyelt. Amikor a bizsukhoz értem: nem szabad őket levenni. Amikor meg a dezodorokhoz: ne csavard le a tetejét. De akkor hogy szagoljam meg B+? Idegesítőek. De ez még semmi, diákmunkán, amikor boltban dolgoztam, sorban küldték el miattuk a fiatal lányokat, mert az őrök unatkoztak egész nap és nem volt jobb dolguk, mint mindenkit bemószerolni. Én is így jártam, nem is mentem vissza oda többet, akkor sem, amikor hívtak.
2013. jún. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Igen. :S Mikor bírósági tárgyalásra megyek, mindig van nálam egy nagy szatyor, mivel ugye viszem az aktákat, talárt, stb. Emiatt folyton "gyanús" vagyok nekik, mert hogy, idézem: "Pakolja ki a szatyrot, bármit beletehetett!". És így van, nem egyszer ki is pakoltatták már. Főleg, ha valamiért megesett, hogy végül mégsem vásároltam az adott boltban.


Nagyon megalázó és dühítő. :s Életemben egy rágót sem loptam el, komolyan, semmit.

2013. jún. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!