Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hová rejthetném vagy hol...

Hová rejthetném vagy hol írhatnám a naplómat ha? (többi lent)

Figyelt kérdés
Egyszer füzetbe írtam,de ha vittem magammal akkor nagyon hamar elszakadt,ha meg nem akkor anyám pakolászás közben elolvasta...Ezt a füzetet kidobtam,de most nagyon szeretnék megint írni,csak nem tudom hova.Jobban szeretek papírra írni,de amúgy is ha netre,blogba írom akkor az bármikor megszűnhet,ha meg gépre,rar fájlban,jelszóval,ahhoz csak valamilyen program kell és eltudják olvasni nem? Meg hát ha újratelepítik a gépet akkor eltűnik.Külön szobám nincs,csak egy galéria.

2013. jún. 16. 01:37
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
Tudtok valami tippet vagy ez így totál reménytelen helyzet?
2013. jún. 16. 01:38
 2/28 anonim ***** válasza:

rejtett mappába írd, vagy adj más nevet neki, mint hogy napló.

Pl. csinálj egy mappát jó sok sulis doksival, aminek az egyike a naplód lenne. Tű a szénakazalban elv alapján.

Más: szerinted anyukádék odáig jutnának, hogy külön a vélt naplód miatt programokat telepítenének?

2013. jún. 16. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:

Én is írtam régen, anyám el is olvasta, meg egy haverom ellopta és hazavitte olvasgatni.

Én rájöttem ha írok azt elolvassák, valahol, valakik, valamikor biztos. Azért nem írtam utána semmit.

2013. jún. 16. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:

hány éves vagy?csak mert szerintem 1 normális családban tiszteletbe kéne tartani a gyerek privát szféráját.ha nálatok nem így van,mindenféle kép beszéld meg a szüleiddel.

am sztem még lehet kapni olyan füzetet,amin van 1 kis zár,h ne lehessen beleolvasni.csak akkor a kulcs legyen mindig nálad.ill. számítógépen lehet csinálni láthatatlan mappát,amibe elmentheted az írásaidat.ha az utóbbi érdekel,szólj és megkeresem hozzá a youtube-os videót,h hogyan is kell csinálni.

2013. jún. 16. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:

A rar pedig jó lenne, mert azt le lehet védeni jelszóval (meg könnyen kezelhető is), és anélkül nem tudják megnézni - feltéve, hogy kitalálhatatlan a jelszó (pl. nem a neved, kutyád/macskád/hörcsögöd neve, hanem vmi 10 karakteres: kis- és nagybetű, számok, írásjelek).

Azt meg tudod tartani egy pendrive-on is, amit párezer Ftért már kapsz, és ha nem gagyi, akkor vszeg sokáig használni is tudod. Sztem a ma kapható legkisebb is elég neked, mert a dokumentumod vszeg nem fogja elérni (főleg rarban a) 100MB-ot se. De egy példányt a gépen is tarthatsz akár, mert egy komoly jelszót mai, otthon is elérhető technológiával nem nyitnak ki záros határidőn belül.

2013. jún. 16. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
első vagyok és szőke..ez a pendrive egyszerű és nagyszerű megoldás, Utolsó.
2013. jún. 16. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat,tippeket.

1.Anyámat ha ismernéd tudnád hogy képes rá hogy emiatt külön programokat telepítsen.

2.Az elsőt én is ezért hagytam abba,mert úgyis elolvassa megint,de nagyon hiányzik a naplóírás...

3.16/L vagyok.Igazából a család többi tagja,a bátyám és az apám tiszteletben tartja,sőt,ők is próbálták lebeszélni arról anyámat hogy olvasgassa,de mindig azzal takarózik hogy kíváncsi rá.Én is próbáltam beszélni vele,azt mondta hogy ő nem olvasta,őt nem érdeklik az én füzeteim,de rá pár napra megint lebukott hogy olvassa,vagyis a bátyám látta,de anyám tagadja.

Az első is érdekel,a kulcsos napló,hogy esetleg nem tudod konkrétabban hol kapható,de az elrejthető mappa is.Neked főleg köszi.

2013. jún. 16. 02:02
 8/28 A kérdező kommentje:
5.-ös,én is szőke vagyok,akárcsak az első:D(nem bántásból az első válaszolónak).A pendrive tényleg nagyon jó ötlet,köszi.
2013. jún. 16. 02:04
 9/28 anonim ***** válasza:
Én meg barna (a hajam)...meg férfi! XD
2013. jún. 16. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:

Mappát elrejteni úgy tudsz, hogy jobbegér, tulajdonságok, Attributumok -rejtett mappa

A vezérlőpulton pedig beállítod a mappabeállításoknál, hogy rejtett mappák elrejtése. Így oké?

2013. jún. 16. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!