Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen ajándékot vegyek egy...

Milyen ajándékot vegyek egy kis fiúnak?

Figyelt kérdés
Tesómnak most fog megszületnie a kis fia és én nem tudom hogy mit vegyek nekik szerintetek?
2013. jún. 16. 10:16
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Guminőt :D
2013. jún. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Valami hasznosat, pl. babaruhát, játékot…
2013. jún. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Amado atya ***** válasza:
Gondolj egy akkora összegre, amit a pénztárcád kibír, vagy amilyen értékben vásárolni szeretnél, és ezen összegért válts egy olyan ajándékutalványt, amit valamelyik babakelengye-boltban vagy drogériában lehet levásárolni -így véletlen sem tudsz mellélőni.
2013. jún. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
kispárnát, babatakarót, babapokrócot, aranyos kis zoknit :)
2013. jún. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Közvetlenül szülés előtt már gondolom hogy minden szükségest megvett. Nem tudni hány éves vagy és mennyi a pénzed erre. Ha pl diák vagy, vagy nem túl nagy összeged van, akkor játékot szoktak a kicsinek venni, pl bébi aktiviti plédecskét, színes csörgős játékokat, (ezekből remekeket lehet féláron használtan venni akár a neten is, sokféle van és nagyon kalsszak, vagy pl kis rugdalózót, takarót, fürdőlepedőcskét. Ha van rá stexed, akár meg is kérdezheted mi kéne, vagy beszállhatsz a babakocsi, kiságy, bébi kocsiülés, stb árába, mert azok drágábbak.

Az anyukának is szoktak mifelénk vinni ilyenkor a babaajándék mellé édességet, bonbont, mert őt is ünneplik a szülés miatt, az apukának is van aki visz egy üveg italt mellé. Az is szép ajándék ha veszel egy szép fényképalbumot, rengetegféle van, a legkülönbözőbb árakon, sok kisbabás van, díszesek. Vannak pl kisbabáknak való képkeretek, én volt hogy olyat vittem amibe egyszerre egy csomó kis kép fért a babáról és szép díszes volt. Vihetsz pl családfás fényképtartót, amibe mindenkiről bele lehet tenni kis képet, a babáról is.

Csinálhatsz saját kezüleg is neki valami lyen fényképtartót a hobbiboltokban kapható alapanyagokból, ez szép és személyes, látni fogja a tesód hogy igyekeztél, úgyis a szándék a fontosabb nem a költség.

Attól is függ hogy a hasznosnak örülnek inkább, vagy tényleg a léleknek szánt krdves ajándékot, mindegyik jó, kérdezd a szüleidet, mit gondolnak.

2013. jún. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötleteket..
2013. jún. 17. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!