Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Írnátok nekem nem szokványos,...

Írnátok nekem nem szokványos, ritkán használt szép szavakat ami a külsőt/belsőt dicsőíti?

Figyelt kérdés
Akarok egy lánynak írni, de nem ilyen "szép" és hasonló átlagos szavakkal, hanem belecsempészni a mondandómba bár ritkán használt szót külsőre vagy belsőre is. Tudtok ilyeneket?

2013. jún. 16. 21:07
 1/3 anonim ***** válasza:
61%
gyönyörű, lélegzetelállító, fantasztikus, csodálatos, hihetetlen,
2013. jún. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
35%

csapjál fel egy szinonímaszótárt, pl. szinonimaszotar.hu


"festői, fenséges, magasztos, pazar, nagyszerű, pompás, pompázatos, fényűző, esztétikus, ízléses, mutatós, szemrevaló, tetszetős, dekoratív, elbűvölő, gyönyörű, elragadó, bámulatos, lenyűgöző, csodás, varázslatos, ellenállhatatlan, díszes, ékes, káprázatos, csinos, csodálatos, bájos, látványos, ragyogó, szépséges, vonzó, attraktív, impozáns, mesés, bűbájos, lélegzetelállító, magával ragadó, csodaszép, gyönyörűséges, meseszép, oltári"

2013. jún. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem ha nem tudsz ilyen szavakat az azt jelenti hogy ez nem a te stílusod. Ami meg azt jelenti hogy megjátszod magad, és hidd el jobban szeretik a lányok ha valaki őszinte hozzájuk. Mint hogy könnyen elvarázsolható libáknak tekintik őket akik elég felszínesek hogy néhány szótól hanyatt vágódjanak! Szóval szerintem légy magad!
2013. jún. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!