Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire zavarna titeket...

Mennyire zavarna titeket valaki egy fórumoldalon, aki sok privát üzenetet irkál, és sokat is kérdez, ismerkedni próbál?

Figyelt kérdés

Pl. egy érdeklődési körrel foglalkozó oldalon, fórumon, ahol lehet privát üzeneteket írni.

Le akarnátok rázni egy idő után?


2013. jún. 18. 08:12
 1/5 anonim ***** válasza:

ha gyönyörű szőke nő lenne,hosszú combokkal,akkor nem akarnám lerázni magamról,sőt......

25/F

2013. jún. 18. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha már nagyon zavar, akkor egyszerűen nem válaszolok, onnantól abbahagyja.
2013. jún. 18. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Leginkább attól függ, hogy mennyire talál viszonzásra.
2013. jún. 18. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha egyedülálló vagyok és nem jön be az illető, illetve ha nem vagyok egyedülálló, akkor zavarna, és nem lerázni akarnám, csak megértetni vele, hogy mi a helyzet. Ti. nekem a lerázás valami mondvacsinált ürüggyel történik.
2013. jún. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az ismerkedést szeretem, a tolakodást nem. Én nem ráznám le csak megírnám hogy a beszélgetésünk itt kimerült. Amíg kellemes vele társalogni, semmi gond.
2013. jún. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!