Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hová rejthetném a naplómat?

Hová rejthetném a naplómat?

Figyelt kérdés
Kb. 1 éve naplózok. Már betelt 2 füzetem is, most írom a harmadikat. Anyukám meg átlag elolvassa, már beszéltem vele, de ma reggel megint rajta kaptam. Nem tudom hová rejthetném el őket hogy ne találja meg. Gépen nem szeretnék naplózni, nincs meg a hangulat hozzá. :) A szobámba anyukáméknak szabad bejárásuk van és ajtó nincs felszerelve. Gondoltam már hogy elégetem a naplókat... de fájna a szívem értük :D

2013. jún. 18. 21:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
párnahuzat, cipősdoboz, valami szekrény mögé. Ha esetle nem nagy, egy tankönyv borítóját ragazd rá, az tuti beválik ;)
2013. jún. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Végy egy kis ládikát, azt zárd le egy biztonságos kis lakattal. Ebbe tedd a naplódat. Én is naplót írok, és eltudom képzelni, hogy milyen érzés, ha beleolvasnak.

Engem sajnos ilyen veszély nem fenyeget.

2013. jún. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
23%
Csak van már egy olyan hely abban a cseszett lakásban,ahol nem találja meg... használd már az agyad, ne tőlünk kérdezd. Egy kis fantázia.. kreativítás azt megtalálod a jó helyet.
2013. jún. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:) Lehet a tankönyveset kipróbálom:D Előző ez az oldal azért van nem? Ha nem tetszik a kérdés akkor meg ne válaszolj stb. ;)
2013. jún. 18. 21:21
 5/14 anonim ***** válasza:
79%
dugd az ágy alá,vagy az ágyneműtartóba, vagy a tankönyveid közé, esetleg a ruhás szekrény aljába, vagy valami táskába amit nem használsz, ha vékony akkor rakd be a számítógép alá,vagy valami olyan alá amit nem mozgattok, esetleg ragaszd fel az íróasztal aljára...
2013. jún. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
85%

Rakd a fehérneműs fiókodba. Ott már csak nem turkál!

Bár aki akkora paraszt, hogy képes beleolvasni valakinek a személyes naplójába, annak lehet hogy még egy ilyen intim dolog sem szent, mint a fehérneműk... :/

2013. jún. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

A felsorolt ötletek jók.

Valamint egy nap, leírhatnád benne, azt hogy mennyire szarul esik neked, hogy az anyád nem bízik benned, és mennyire gáz, hogy turkál a cuccaid közt és ennyi magánéletet nem hagy neked, hogy legyen egy saját naplót. Szóval részletezd ezt egy oldalon keresztül.

2013. jún. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
71%
[link] Hajtsd 9:40-re.
2013. jún. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
39%
Fejedbe.
2013. jún. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
46%
Ugye nem azt kérted, hogy a 6- os parasztnak nevezze az édesanyádat? Úgy hogy hagyd figyelmen kívül a válaszát. Mindig vannak ekkora parasztok!
2013. jún. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!