Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért árulnak a cigányok...

Miért árulnak a cigányok medvehagymát és levendulát?

Figyelt kérdés
Régebben mind medvehagymát árult, most pedig a levendula a divat! Valaki nem tudja miért? Kapják valahonnan segélyként és pénzt csinálnak belőle? Vagy lopják valahonnan? Azt sem értem, hogy nadrágszíjat, késkészletet és hasonlókat miért árulnak...
2013. jún. 20. 01:46
 1/8 reszelo válasza:
100%

Mert cigányok és suták. Segélyt nem csakhogy kérnek, de adót nem is fizetnek. Nem csak kérik a segélyt, közbe meg mindenféle be nem jegyzett "másod""""állásból""""" adómentesen jutnak jövedelemhez, természetesen büntetlenül.


Arról nem is beszélve, hogy természetesen nem ők termesztik, hanem lopják máshonnan. Szerintem azért hagymát, mert így legalább nem büdös cigánynak hiszik őket, hanem a hagymának tulajdonítják a szagukat. A levendula hasonló okokból menő náluk.


Retek szinte az összes, kerüld őket, és sose vegyél tőlük semmit, mert azzal csak megalapozod a következő lopást.

2013. jún. 20. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez első válaszoló azt hiszem perfekt megadta a választ a kérdésre. Azzal egészíteném ki hogy a nadrágszíj és a többit csak szemfényvesztésnek használják a cigányok és az batyus oláh cigányok hogy lophassanak tőled!! Anyámmal sikerült megcsinálniuk a nadrágszíjas és a "bukszás-forgatós" trükköt is sajnos!!
2013. jún. 20. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mintha a Békási aluljáróról beszélnél :D
2013. jún. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%

Mert mindkettőt könnyen el lehet lopni.

A medvehagyma legtöbbször tájvédelmi területeken nő, ahová a kis aranyoskák belógnak és gyökerestől kitépik a francba, utána meg nevetségesen alacsony áron dobálják a keddi piacon. Persze a fele megmarad, azt kihajítják a szemétdombra, ami természetesen a házuktól fél méterre van, rosszabb esetben maga az említett domb a kedveskék lakhelye és a védett növény szép lassan fél tonnányi dzsuva között elrohad.

A levendula meg ugye kertekben éldegél, ahová nekik alanyi jogon van bejárásuk, (mindenki, aki mást mond az egy rasszistanáci) azt este, a pofátlanabbik fajtája reggel bemegy és letarolja az egész kertet és fél óra múlva már az út szélén szorongatja a retkes mancsában. valamelyik szépség.

A nadrágszíj meg a többi szintén lopott dolog, persze ők árulhatják, hisz megélhetési okokból kényszerülnek rá, viszont, ha te megveszed, akkor bűűűnös vagy. Nálunk egy időbe nyulakat árultak, de, amikor egy bácsinak feltűnt, hogy reggelre a ketrecet szétvágták és az akkor vele szemben álló fogatlan állat éppen az unokája kedvenc nyusziját akarja neki eladni, nos a bácsikának szellősebbé tették a fejét (lásd, meglékelték egy csővel). Persze a bácsit feljelentették becsületsértésért és le kellett perkálnia pár tízezer forintot.

2013. jún. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
mert annak van most szezonja most mind a megyet árulja mert most azt birnak lopni...
2013. jún. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nadekérem, nálunk nincsen cigánybűnözés!! vagy mi... :S
2013. jún. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Figyelj, én csak gyorsan elszeretném neked mondani, hogy SEMMIKÉP ne vegyél tőlük medvehagymát (egyszer apukámra is ráakarták sózni) mert lehet hogy az igazából gyöngyvirág hagymája, ami nagyon hasonlít a medvehagymára. Csak a gyöngyvirág hagymája mérgező. :S

És ők szerintem azért árulnak, mert pénzt szeretnének. Lehet hogy maguk veszik, de talán lopják. Ha meg nem akarsz tőlük venni, akkor egyszerűen ne vedd észre őket, akkor se ha "megszólítanak", és ennyi. :)

2013. júl. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Még mindig sláger náluk a qu..va anyjukat a nadrágszíj és a műszálas zokni. Esküszöm ha legközelebb egy ilyen csesztet rendőrt fogok hívni mielőtt az arcomba setézik. A mai nap a 40 fokos Orosházi piac előtti szűkös parkolóban odajött hozzám egy idősebb nagy darab sunyi sete és szó szerint büdös cigány hogy Erdélyből jött a ge cije és tudnék e segíteni neki pár forinttal mert nem viszi vissza a cuccát inkább ingyen odaadja. Mondom adja oda annak akit úgy lát rá van szorulva és vigye el innen. Erre behajintotta a résre húzott kocsi ablakomon a tucat szíjját és 2 műszálas zoknit mire mondom neki hogy takarodjon.A rohadt nagy büdös testével szó szerint félrenyomott hogy ezzel az ürüggyel kinyithassa a kocsim hogy kivegye a lomot amit bedobált. Mondom majd odaadom de ő nem tágitott. S látom hogy nem a szíj érdekelte hanem a másik kezével az ajtóba, kormány alatti területen kalandozott ahová a telefont és pénztárcát, értéket szokták tenni. Piszok szerencsém hogy soha de soha nem teszek oda semmit, minden a hátitáskámban hordok. Egyszerűen ezekkel nem lehet mit csinálni, nyomulnak és nyomulnak. Most nem tudom hogy mit tegyek legközelebb ha odajön hozzám egy ilyen és nem ért a szóból, ha marhára jobbegyenessel indítok a semmiből akkor mi lesz? Én ettől féltem hogy odabassza a többi cigókat vagy kést ránt ilyesmi pedig marhára ökölbe volt a kezem már. Vagy legalábbis szerettem volna megütni.
2017. aug. 6. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!