Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Baj lehet a fejemben?

Baj lehet a fejemben?

Figyelt kérdés
Nem bírok beszélgetni idegen emberekkel,lefagyok és meg se szólalok volt már,hogy elfutottam/elbújtam. Félek egyszerűen,nem tudom magam jól érezni/elengedni. Miért van ez? 17/L
2013. jún. 20. 12:54
 1/7 anonim ***** válasza:
uhh ez elég fura. próbáltál már nagy levegőt venni és úgy hozzáálni hogy most ne ijedj meg? ha nagyon vészes akkor menj el orvoshoz vagy valakinek beszélj erről.
2013. jún. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Miért lenne durva? Rengeteg antiszociális ember van a mai világban sajnos! Próbálj keresni egy pszichológust lehet autizmus áll a hátérben!
2013. jún. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én is sokszor ilyen vagyok. egyértelmű, hogy valami bajunk van.
2013. jún. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem, nincs baj, érthető, hogy nem mersz, mert biztosan megszoktad, hogy sok ember durva és rosszakaró. Olyanokkal próbálj ismerkedni, akik udvariasak. Beszéld meg ezt a dolgot a barátnőiddel, és egyáltalán nem kell félned. Megkérheted, hogy mutassanak be egy idegennek, például egy korodbeli fiúnak. Ha jól megy, visszanyered önbizalmad, és majd bátrabb leszel.

És ne hallgass másokra, nem áll autizmus a háttérben.

2013. jún. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azt írtam, hogy csak lehet! Amúgy nagyon pro vagy , hogy így 2 sorból, látatlanul teljesen kizárod a betegséget!
2013. jún. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Tök mind1 mi a bajom neve :DDD ettől előrébb nem leszek:) szerintem felesleges ezen vitázni,szerencsére van egy fiú az életemben ő sokat segített,kétlem,hogy örökletes bajom lenne vagy mégis? Elég rossz a családi hátterem stb.
2013. jún. 20. 14:03
 7/7 anonim ***** válasza:
Nincs bajod, ha rossz a családi háttered akkor érthetőbb. Próbálj kicsit kimozdulni, ismerkedni.
2013. jún. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!