Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Véleményetek szerint a lakossá...

Véleményetek szerint a lakosság hány százaléka követ el szándékos bűncselekményt (akár kiderül, akár nem)?

Figyelt kérdés
Nemzetiségtől és vallástól függetlenül, csak egy számot írjatok légyszíves, illetve hogy szerintetek milyen típusú bűncselekményből van nagyon sok, és ennek mi lehet az indítéka?
2013. jún. 20. 13:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha ide vesszük, hogy a cégtöl elhozok egy füzetet mert otthon elfogyott az irka papirom, akkor az emberek 95%.


Ha ilyen pitiáner lopásokat nem számolunk akkor szerintem 70%.

Anyukámmal beszélgettem minap és nagyon meglepödtem mikor a lopás téma jött fel, és elmesélte hogy kb az utobbi 10 évben 8 esetet tud biztosan hogy a 30km-es körzetben pénzintézményekben az alaklamzottak loptak és le buktak. Itt postai alkalmazott, banki alkalmazott stb... Néhol évekig loptak mire fényderült rá, egyik sem pitiáner lopás volt, hanem több százezres tételeknél kezdödött, és nem egyszeri hanem folyamatos lopás volt.

Szóval ez ledöbbentett, hogy ezek normál fehér nök, akiket otthon a családjuk vár.

2013. jún. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, az ilyen pitiáner dolgok nem számítanak. Viszont jól mondod, tényleg meglepő hogy milyen emberek követnek el viszonylag komoly dolgokat(biciklilopástól kezdve, csalásokon át, sikkasztásokig mindenfélét), és hogy mennyien vannak...
2013. jún. 20. 14:37
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem, ha pitiánert is nézed, akkor 100%. Nem hiszem, hogy van egy olyan ember is, aki mondjuk legalább 1x ne utazott volna jegy nélkül vagy ilyenek.


Ha csak a nagyobbakat nézed akkor is jó nagy lehet az arány. PL én is loptam el tizenévesen nagyobb dolgokat brahiból, poénból, pedig egyébként az átlagnál becsületesebbnek tartom magam így felnőtt fejjel.

2013. jún. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!