Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Semmit sem érőnek találom az...

Semmit sem érőnek találom az embereket, ez rendjén van?

Figyelt kérdés

Úgy gondolom mégiscsak szükséges volna egy komoly karhatalom aki rendszabályozza a népet és az összes csökött agyút begyűjti táborokba és eleve elrendeli számukra, hogy ők senkik, nincs helyük a társadalomban, csak annak peremkerületén élhetnek, szemet ehetnek (meg egymást) stb..


Ezeknek az embereknek sem szavazati joguk sem másuk nem lenne, teljesen állati körülmények között kellene élniük, írástudatlanul.


A 'JOBBAK' pedig tőlük távol, nagy városokban élnének és művelődnének, csak nekik járna szavazati jog stb. A hülyéket kitelepítenék a peremkerületekre , vagy elhagynák az erdőkben, hogy csináljanak amit akarnak.


A peremkerületen élőknél nem lennének jogok, sem törvények, ölnék egymást halomra, mert ezt érdemlik HAHA :D


Ki ért egyet?


2013. jún. 22. 11:12
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
77%
Ennek a világnak nem kell még egy Hitler, úgyhogy kösd fel magad légyszi!
2013. jún. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
Peremkerületben lakom és jól érzem magam itt.Nincs zaj és a cigányok se balhéznak annyit.
2013. jún. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:
0%
én
2013. jún. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:
84%

Ha az oreg Adolf ezt olvasna, biztosan hevesen bologatna...


Csak hat o mar regen belebukott az ehhez nagyon hasonlo elkepzeleseibe.

2013. jún. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

De ez nem Hitler, mert Hitler kinyírt egy csomó embert :)


Én nem bántanám őket, csak külön telepíteném. A maradék embereket meg új megtisztított koninensen alapítanának városokat és ott élnének. Nem lenne tömeghes oktatás, nem lenne hatezer diák, mindenkire jutna elég idő. És így egy jobb államot lehetne létrehozni :) Óvnánka környezetet stb..


A maradék hülyék meg úgyis elpatkolnak okostelók nélkül.

2013. jún. 22. 11:24
 6/22 anonim ***** válasza:
42%

légy jó és lődd le magadat!

vannak emberi jogok amiket te gyönyörűen semmibe akarsz venni

mitől lennél jobb mint bármelyik más ember?

2013. jún. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
63%
Bármily nemes szándék vezérelt, de a kérdésed primitív és eszetlen gondolkozásra vall.
2013. jún. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy primitív és lehet,hogy emberi jogokat sért, de az én emberi jogaimmal sem törődtek sokan.. És megérdemelnék a halált. Remélem eljön még Diablo és mindenki sikítani fog a fájdalomtól, de addig is tervezgetem tovább ezen gondolataimat. Már kapcsolatban állok a Jobbik nevű párttal és ők talán be is fognak venni maguk közé, és akkor végérvényesen éhendöglesztem a primitív söpredéket ;)
2013. jún. 22. 11:32
 9/22 anonim ***** válasza:
59%

"mert Hitler kinyírt egy csomó embert"

Nos. Hitler a zsidókat haláltáborokba küldte, ahol a legtöbbjüket gázkamrába küldték és megölték.

Te, ugyanúgy elkülöníted az embereket, azért hogy egymást öljék.


Sok különbség nincs a kettő között.

2013. jún. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

de van, de van!


mint a lostban, ott volt ugye jakob meg black smoke és black smoke embereket hozott a szigetre, tudván hogy egymást fogják ölni, s igazából nagyon nem is kellett sokat beavatkoznia ezért.


Szal én is megadnám a választás jogát nekik,ők is alapíthatnak társadalmat, élhetnek jól, azt meglátjuk hova vezet ez :) A szabad akarat.



Amúgy jelenlegi társadalmunk és vérfürdőkön és háborúkon nyugszik tudjátok ti is, de ez a jelenlegi nem tökéletes rendszer. Valakinek mennie kell.

2013. jún. 22. 11:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!