Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van élet a halál után?

Van élet a halál után?

Figyelt kérdés
Miután meghalunk szellem formájában élünk tovább vagy megszũnünk létezni ?

2013. jún. 22. 12:19
1 2
 1/11 anonim válasza:
0%
Próbáld ki.
2013. jún. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Erősen kétlem hogy lenne.
2013. jún. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

senki se tudja biztosan.

szerintem nincs, megszününk

2013. jún. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem van.
2013. jún. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

"Egy szamuráj egyszer megkérdezte Hakuin zen mestert, hogy hová kerül majd, miután meghalt.

Hakuin emígyen szólott: - Honnan kellene tudnom?

- Hogy-hogy nem tudod? Hiszen zen mester vagy! - kiáltott fel a szamuráj.

- Igen, de még nem haltam meg! - válaszolta Hakuin."

2013. jún. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Aki tudja, az már nem tudja megosztani velünk.
2013. jún. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

sok embernek még előtte sincs...

amúgy szerintem valamilyen formában van

2013. jún. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 schocko ***** válasza:
Nem szűnünk meg létezni, csak apróbb darabokra esünk szét, attól függően, hogy hova kerül a hullánk. Van élet a halál után, mi is élünk, pedig már sokan meghaltak előttünk, utánunk is fognak élni, és úgy száz év múlva már nem lesz senki, aki tudna róla, hogy egyáltalán valaha is léteztünk (kevés kivétellel)...
2013. jún. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem,onnantól kezdve vége mindennek,ami egyszer keletkezett az egyszer véget is ér.
2013. jún. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ez csak és kizárólag belső magtapasztalástól függ. Ugyanúgy ahogy a 4. dimenziót és a többi létsíkot sokan tudják érzékelni, de mivel ott nem fizikai létezés van, ezért bizonyíték soha nem lesz. A tudomány ezt csak most kezdte felfedezni. Azon röhögtem sokat amikor pár materialista arra hivatkozva mondta hogy nincs túlvilág, mert nem tapasztaltuk az űrben, tehát az égben nem ült egy fehér szakállú bácsi. Komolyan a materialisták úgy gondolják hogy fizikai, 3 dimenziós testnek kellene bizonyítani a halál utáni létet? Az emberiség 60% (aki meditál és aki törődik a lelkével) az belső megtapasztalásból megélheti a valóságot. Ezzel szemben a nyugati társadalmak vagy olyan emberek akik csak a tv-ből és más butító médiumokból értesülnek, azok azt hiszik hogy valami fizikai bizonyíték kellene. Nincs és nem is lesz fizikai bizonyíték. Ezt csak a nyugati társadalom állítja és ez az emberek kisebbsége csupán.

Nem élünk tovább szellem formában. Leszületni nem mindenki tud. A felsőbb dimenziókban való létezés az alaptermészete mindenkinek. Egyfajta nagy küldetés emberként leszületni, de a halál utáni létet nem lehet elmagyaránzi annak aki csak a 3D-t látja vagy agymosott.

2013. jún. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!