Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Látomásom volt. Mit tegyek?

Látomásom volt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egyik nap a lakásomban vártam a barátnőmet, amikor elkezdett fájni a fejem. Ittam egy pohár vizet és ledőltem a kanapéra, gondoltam, kicsit fáradt vagyok, és ettől majd jobb lesz. De nem lett jobb. Egyre jobban fájt, mire úgy éreztem, hogy már szétdurran a fejem. Egyszer csak egy jelenet játszódott le a fejemben, hogy a barátnőm a kanapémon (az enyémen) szeretkezik egy pasival, akinek nem láttam az arcát. Pár héttel később elmentem otthonról két napra. Amikor hazaértem, a lakásom ajtaja nyitva volt. Bementem, de nem volt ott senki, de szét voltak dobálva a párnák és elől voltak az ágyneműk. Az a látomás jelenthetett valamit? Lehet, hogy a jövőbe látok? És most kérdőre vonjam a barátnőmet? Segítsetek!
2013. jún. 22. 14:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem kamuzol, mert ez baromság.
2013. jún. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem vonhatod kérdőre a barátnődet olyasmiért, amire nincs elfogadható bizonyítékod, hogy megtörtént volna.

Viszont a többit neked kell tudnod, hogy mennyire bízol meg a barátnődben, hogy van-e okod kételkedni benne, stb. A kérdésed alapján nem sziklaszilárd a bizalom köztetek és ezt valamilyen módon tisztázni kell, mert ha nem is pont most, de később gondok lesznek.

2013. jún. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
szerintem te Komplett idióta vagy Szimplán,túl élénk Fantáziával..Bocs
2013. jún. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De akkor mégis hogy oldhatnám meg? Nem hiszem, hogy betörők jártak a lakásban, mert azok mi a francnak szednék elő az ágyneműt és dobálnák szét a párnát, plusz: el sem vittek semmi. Azt meg csak nem képzelem, h nyitva van az ajtó és tiszta rendetlenség van a lakásomban. Amúgy a barátnőm mostanában tök furcsán viselkedik... :/
2013. jún. 22. 14:22
 5/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk ennél a szétdobált párnás mondatnál én is megálltam egy percre. Ráadásul a nyitott ajtó miatt kérdőre vonhatod őt, elvégre ha nem is tört be senki, de simán bemehetett volna bárki azért, mert ő nyitva hagyta az ajtódat.
2013. jún. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen, én is e miatt aggódtam, de nem tűnt el semmi. Főleg a látomás aggaszt... :/
2013. jún. 22. 14:48
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem tűnt el semmi, de nem ez a lényeg.

Jogod van magyarázatot kérni a barátnődtől, amiért nyitva hagyta az ajtódat, ráadásul miután bent összedobált mindent. Ez nem normális viselkedés, amely felett szó nélkül ellehet menni.

2013. jún. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Oké ezt mindenképp megkérdezem tőle, de mi a jó büdös francnak dobált szét mindent???
2013. jún. 22. 15:15
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát azt is neki kell megmagyaráznia. Bár ezt még kitudná valamivel menteni, például " Jajj, kiesett az egyik fülbevalóm a múltkor, amikor nálad voltam, és gondoltam megtalálom az ágynemű között, aztán siettem és nem volt időm visszapakolni mindent " , stb. , de az ajtót már nemigen tudja kimagyarázni semmivel, mert az olyan fokú felelőtlenségre utal, amire nincs mentség.
2013. jún. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!