Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A ti lovardátoknál vannak...

A ti lovardátoknál vannak OSTOBA emberek? Én megszívtam.

Figyelt kérdés

Olyanokra célzok akiknek be nem áll a szája a pletykálkodástól, káromkodásból, imádják a másikat kibeszélni, esetleg kidumálják a családotokat, állataitokat.. stb.


Én is hasonlóan jártam. Pont lótakarításból értem vissza, megakartam keresni az edzőmet, megbeszélni a legközelebbi időpontot (az ugratást gyakoroljuk). Elmentem a nyergeshez hallottam hogy pár picss@ meg az edzőm beszélget. Jól van leültem a kisszékre de előtte köszöntem a piccs@knak (tehát egy ideig tudták hogy ott vagyok de gondolom mikor a fal mögé mentem a kisszékhez azt hitték elmentem). Míg vártam az edzőmet, addig hallotam hogy edzőm és a kis barbik miket mondanak. Először kibeszéltek engem utána jött a családom minden tagja, végül rátértek a kutyámra, a lovaglótudásomra. (Privátba aki szeretné majd megírhatom miket mondtak, de nem itt mert kínos lenne)



2013. jún. 23. 15:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Ennek mi köze az állatokhoz?


Ostoba emberek mindenütt vannak.


Pletykásak is.


Van ennek bármi köze ahhoz, hogy épp az ugratást gyakoroljátok? Mi köze a kérdésnek a lovakhoz? Nem értem.

2013. jún. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Akkor tessék innen lelépni. Az edzőnek meg mondd meg, hogy nem szép dolog más emberek életén csámcsogni.

Az új helyen meg ne adj ki magadról mindent.

2013. jún. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

A ti lovardátoknál vannak OSTOBA emberek? ez a kérdés. :D


(csak nagyon dühös vagyok) illetve a lovardák lennének a témák.

2013. jún. 23. 16:03
 4/4 A kérdező kommentje:
Semmit nem tudnak rólam, esetleg rokonoktól, barátoktól!
2013. jún. 23. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!