Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerinted milyen megoldások...

Szerinted milyen megoldások lehetnek a Föld túlnépesedésével kapcsolatában?

Figyelt kérdés

Nézegettem pár grafikont és elég megdöbbentő...

[link]

Véleményem szerint ezen a helyzeten újabb háborúk ,természeti katasztrófák,javíthatnának.Gondoltam még nemzőképtelenséget megakadályozó vírusok elterjesztésével pl.:Afrikában,Ázsiában.Mert azt a szlogent hogy ne szaporodj főleg ne nyomorba azt meg sem hallják.

egyébként nem tartom magam "gonosznak" de ha reálisan nézzük a dolgokat tényleg ezek a cselekedtek tűnnek számomra olyannak amik javítanak a túlnépesedést illetően.



17/L



#túlnépesedés #Föld kiaknázása
2013. jún. 26. 01:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

nemzőképtelenséget okozó*


Komoly gondolatok ezek. Egy ponton úgyis háborúk lesznek és összeomló gazdaság, érdekel, hogy az olajkészletek fogyása mekkora válságot fog okozni a közeljövőben, de irreális önbíráskodó módszerekről sosem ábrándoztam. Pedig nekem is megvolt a magam mizantróp korszaka, habár ehhez még az sem kell, szerintem is súlyosan túlnépesedett a Föld. A bolygó el se tud tartani ennyi embert normálisan, úgyhogy olaj nélkül, a leesett terméshozammal lenne némi probléma... No majd meglátjuk.


Háborúk és természeti katasztrófák vannak, a szokásosak igazán nem "oldják meg a problémát".

2013. jún. 26. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
"nemzőképtelenséget megakadályozó" nem igy van. Nemzőképességet megakadályozó. Mert tulajdonképpen azt akarod,hogy ne szaporodjanak,nem igaz?
2013. jún. 26. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ázsiának le kéne állnia. Nagyon szaporodnak már.
2013. jún. 26. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
01:43 igen úgy akartam írni
2013. jún. 26. 01:49
 5/15 anonim ***** válasza:
39%

A vírusok téged is megtámadhatnak,te mennyit bőgnél ha nem lehetne gyereked?

Háborút akarsz?Kérdezd meg a mamámat,hogy ő mennyire akar még egyet?

Természeti katasztrófát akarsz?Az lesz úgyis.

Nincs olyan,hogy túlnépesedés.Ahol élek,ott elég keményen válogat a természet:40 ember halt meg március óta ezen a kis településen.És egy sem volt idegenkezűség.

2013. jún. 26. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
22%

Ki kell írtani a négert, a cigányt, az arabot, a kínait.

Egyelőre ennyi.

2013. jún. 26. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Erről eszembe jut az, amikor bemegyek egy tömött áruházba, és tuti valami nő(rendszerint) felkiált, hogy mennyien vannak itt...erre szoktam mondani, ha ő is hazamenne, akkor kevesebben lennének...
2013. jún. 26. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ezen én is nagyon sokat agyaltam :D Háborút kihagynám mivel manapság már az atom a "menő" és azt tudtommal mi is megérezzük ,még ha kívül állok lennénk is, bár olyan nem hiszem ,hogy manapság lehetséges lenne. Természeti katasztrófa az reális és az mindig is volt és lesz is.. Biofegyver az meg bele is férne azaz amire te gondolsz..
2013. jún. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Kína erősen próbálja szabályozni ezt, de nem igazán használ. Indiát nem érdekli. A világ egyharmada ebben a két országban él.
2013. jún. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

1#: "A bolygó el se tud tartani ennyi embert normálisan,"


[link]


[link]


Én intelligencia alapján szabályoznám a népességet, mivel a buta és iskolázatlan embereknek születik jóval több gyereke és egyre butulunk.

[link]

2013. jún. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!