Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Egyéb kérdések

A kérdés

Keresek egy személyt. Ki tud róla? A többi lent.

Keresek egy személyt, Tarján Krisztinának hívják. 1980 - as években Pesten a Moszkva térnél lakott.Anyúkáját Orsinak nevezik,a bátyját Bálintnak.Édesapja Pakson élt az új családjával.Ha valaki tud róla valamit,kérjem jelezze,esetleg priviben ha nem akarja kiírni válaszát.Annyit tudok még róla,hogy Debrecenbe járt iskolába.

2013. jún. 26. 18:09  Privát üzenet  

A válasz
Próbálkoztál már telefonkönyvvel?

# 1/2Időpont 2013. jún. 26. 20:25 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Igen,próbáltam,a facebookon is kerestem.Most itt próbálom meg.Bízom abban,hogy valaki rá ismer és segít.

# 2/2Időpont 2013. jún. 27. 00:07 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Egy olyant szemelyt keresek aki informaciokkal tud szolgani a Budapesten levo "Nemzeti Kozszolgalati Egyetem"-rol . Varom a valaszokat?
Hol tudok neten jósoltatni szerelem témakörben? (valami megbízható személyt keresek )
Olyan személyt keresek aki vállal vazelinfeltöltést vagy ajánlana valakit aki vállal ilyet, lehetőleg BAZ megyében de bárhol jó?
Egy szemelyt keresek aki jol tud programozni LINUX alatt shell script. Es volna ideje?
Olyan személyt keresek aki tud segíteni? Határidős deviza kereskedésben online?
Pénzbehajtó, adósságrendező céget, esetleg adósság felvásárlásban érdekelt személyt keresek. Hogyan juthatnék mielőbb a jogosan nekem járó pénzhez?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!