Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Facebook kérdés. Lehetséges a...

Facebook kérdés. Lehetséges a nem kívánatos személyek elkerülése?

Figyelt kérdés
Nos vannak emberek akiket szeretnék elfelejteni és kizárni az életemből teljesen, de ők ismernek másokat akikkel viszont jóban vagyok. Most régi osztálytársakról van szó. A kérdésem az lenne van-e valamilyen módszer arra, hogy elkerülhessem, hogy mégegyszer meglássam a képét az adott egyénnek facebookon oldalt ahol kiírja, hogy kiket ismerhetek? Azon kívül pedig, nagyon jó lenne, ha az én képem sem kerülne ki véletlenül sem egyszer az ő ajánlott ismerősei közé, mert biztosra veszem, hogy azonnal bejelölne. Én viszont rühellem az illetőt, elutasítani viszont eléggé gázos dolog, ha véletlenül összefutunk az utcán kifejezetten nehéz másnak a szemébe mondani, hogy legszívesebben soha többé nem látnám az arcát. Van rá valamilyen módszer, hogy esetleg facebookon elrejtsem az illető elől a profilom? Mellékesen igazából több ember is lenne, akiket a hátam közepére sem kívánok.

#Facebook #ismerős #visszaigazolás #nem kívánatos egyének
2013. jún. 26. 18:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Tiltsd le egyszerűen, és kész.
2013. jún. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 belbolyhocska válasza:
Tiltsd le, és állítsd át a képeidet, hogy csak ismerősök lássák.
2013. jún. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
A biztonsági beállításoknál betudod jelölni,hogy kit akarsz letiltani. Így sem ők, sem pedig Te nem látod sem a profiljukat, sem azt ha hozzászólnak közös ismerős megosztásához, képéhez.
2013. jún. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget! Az az igazság kicsit nehezen igazodom el a facebookon, de sikerült összehozni.
2013. jún. 26. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!