Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mégis hogyan "kell" élni?

Mégis hogyan "kell" élni?

Figyelt kérdés
Akiről azt mondják, tud élni, annak mégis mi a titka? Mit csinál jól az az ember aki "tud élni"?

2013. jún. 26. 21:37
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
Semmit ezt csak azok mondják akik irigyek rájuk mert pénzük,szép barátnőjük vagy egyéb olyan dolguk van amiket ők nem érnek el!
2013. jún. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:

"mert pénzük,szép barátnőjük" vagy szép pasijuk van.

Nem ez a lényeg!!!!!

Hanem hogy tudj örülni dolgoknak! Persze nem a tartozásoknak meg a csekkeknek, hanem amikor van pénzed akkor örülj neki, és élvezd!

Élvezd a jó időt, menj nyaralni, kocsikázz, pasizz, csajozz, stb! Ne csak sopánkodj! Akik "élnek" azoknak is vannak gondjaik, de nem azt hirdetik egyfolytában.

2013. jún. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:

2

Ez h*lyeség én is elmegyek haverokkal bulizni,nyaralni,csajozni de mégse mondhatom hogy tudok élni mert az csak addig tart amíg van lóvém aztán semmi és ez a nem mindegy!

2013. jún. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim válasza:
Élni és élni hagyni ;)
2013. jún. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
48%

3

Akkor tegyél érte, hogy legyen! Ne haragudj, lehet, nem az a fajta vagy, de sok olyat ismerek, aki egész nap otthon ül, dolgozni nem hajlandó, és csak sopánkodik, hogy segélyből nem lehet megélni. Ha felemlegetem, hogy dolgozni kéne, akkor megkapom, hogy neki fáj a háta, nem tud állni. Még boltba se akar kasszás lenni, pedig azok egész nap ülhetnek. Jó, nem sokat keresne, de több lenne, mint a 28.000 segély...

Én már tinikoromban megtanultam, hogy ha pénzre volt szükségem, dolgozni kellett érte. Átjártam a szomszéd nénikhez kapálni, füvet nyírni, vagy bármit csinálni alkalmanként 1-1 ezresért. Otthon is besegítettem, csak így kaptam zsebpénzt. De mindig tudtam, hogy ha keményen hajtok, meghozza a gyümölcsét, és hétvégén szórakozhatok. Ha felnősz, is így van, hajtani kell a melót, minden lehetséges túlórát és maszekot el kell vállalni. Én is ezt teszem, ebből mehetek nyáron Spanyolországba.

Magyarul azért, hogy tudj élni, áldozatokat kell hozni. :)

2013. jún. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
51%

5

17 évesen mégis hol dolgozzak hogy megkeressem az elég pénzt hozzá?Mert persze nyári munkát csinálok de az max 70 ezer és nem több!

2013. jún. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:

5

Plusz azt is nézd hogy neked lehet adtak zsebpénzt házi munkáért de nekem nem úgyhogy nem vagyok eleresztve!

2013. jún. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
Szerintem ennek a "tud élni" dolognak valójában nincs anyagi vonzata. Persze, a sok irigy valóban azokra az emberekre mondja ezt, akiknek van pénzük mindenféle jó dologra. De valójában sztem azok az emberek tudnak igazán élni, akik minden helyzetet a maguk javára tudnak fordítani, akik a rosszban is meglátják a jót, mindig vidámak.....sorolhatnám reggelig. Nekem van ilyen barátom, és nagyon jó érzés minden vele töltött idő, a pozitivitása abszolút ragadós.
2013. jún. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
8-as: Igen, én is inkább erre gondoltam. Nem az anyagi vonzatára a dolgoknak. Az ilyen emberek mégis mit tudnak?
2013. jún. 26. 22:05
 10/33 anonim ***** válasza:

8

Van igazság abban amit mondasz de nem hiszek abban hogy mindig boldog valaki bárkit meg lehet rendíteni így ezt a pozitív hozzáállást hazugságnak tartom!

2013. jún. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!