Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a legjobb bosszú ha a...

Mi a legjobb bosszú ha a párom megcsal?

Figyelt kérdés

Ez elég béna kérdés,de annyira jól esne ha egy kis részét érezné annak a rossznak amit én kaptam tőle 3 év alatt.

Gondolom másnak is volt már ilyen problémája.Hogy oldottátok meg,mert egy dolog hogy ráse nézek mert elkap a hányinger,de neki ebből még semmi rossz nem származott,éli uramul az életét és úgy gondolja hogy ez így normális.



#ex #megcsalás #bosszú #párom megcsalt
2013. jún. 27. 20:19
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Míg nincs otthon elköltöznék.
2013. jún. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
3 éve tudod hogy megcsal és nem hagyod ott mert a bosszút tervezgeted? Nem vagy te kissé beteges? Hagyd ott a fenébe, a bosszúvágyadat meg csillapítsd annyival hogy kirakod a fényképét valami fatáblára és keresztülszúrkálod késekkel és úgy húzol el, esetleg egy levéllel mellékelve hoyg rohadjon meg ott ahol van.
2013. jún. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt kicsinyesnek tartom az eféle "álljunk bosszút" dolgot, másrészt meg szerintem nem kellett volna olyan mаrhának lenned, hogy 3 évig egy pocsék kapcsolatban senyvedj. Azzal, hogy te ezt hagytad neki, még te magad segítetted elő, hogy te szаrul érezd magad, ő meg bármilyen következmény nélkül megússza.

Nem most kéne bosszút tervezgetni, hanem akkor kellett volna kicsit észnél lenned. Azért bocs, de veled sem oké minden, ha képes vagy addig - gondolom kényelemből, megszokásból - valaki mellett kihúzni, hogy a végén már a "hányingert kapsz tőle" szinten legyél.

2013. jún. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne arra törekedj, hogy neki rossz legyen (=bosszú), hanem hogy neked jó legyen (=szakítás).
2013. jún. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
az meg volt,de hát nagyivbe tesz rá,nem 3 éve folyamatosan annyira hülye én sem vagyok.körülbelül 2 hónapja
2013. júl. 8. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!