Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Egyéb kérdések

A kérdés

Mi a legjobb bosszú ha a párom megcsal?

Ez elég béna kérdés,de annyira jól esne ha egy kis részét érezné annak a rossznak amit én kaptam tőle 3 év alatt.

Gondolom másnak is volt már ilyen problémája.Hogy oldottátok meg,mert egy dolog hogy ráse nézek mert elkap a hányinger,de neki ebből még semmi rossz nem származott,éli uramul az életét és úgy gondolja hogy ez így normális.

Keress kérdéseket hasonló témákban: ex, megcsalás, párom megcsalt, bosszú

2013. jún. 27. 20:19  Privát üzenet  

A válaszok
Míg nincs otthon elköltöznék.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont 2013. jún. 27. 20:26 Privát üzenet
3 éve tudod hogy megcsal és nem hagyod ott mert a bosszút tervezgeted? Nem vagy te kissé beteges? Hagyd ott a fenébe, a bosszúvágyadat meg csillapítsd annyival hogy kirakod a fényképét valami fatáblára és keresztülszúrkálod késekkel és úgy húzol el, esetleg egy levéllel mellékelve hoyg rohadjon meg ott ahol van.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont 2013. jún. 27. 20:31 Privát üzenet

Egyrészt kicsinyesnek tartom az eféle "álljunk bosszút" dolgot, másrészt meg szerintem nem kellett volna olyan mаrhának lenned, hogy 3 évig egy pocsék kapcsolatban senyvedj. Azzal, hogy te ezt hagytad neki, még te magad segítetted elő, hogy te szаrul érezd magad, ő meg bármilyen következmény nélkül megússza.

Nem most kéne bosszút tervezgetni, hanem akkor kellett volna kicsit észnél lenned. Azért bocs, de veled sem oké minden, ha képes vagy addig - gondolom kényelemből, megszokásból - valaki mellett kihúzni, hogy a végén már a "hányingert kapsz tőle" szinten legyél.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont 2013. jún. 27. 23:02 Privát üzenet
Szerintem ne arra törekedj, hogy neki rossz legyen (=bosszú), hanem hogy neked jó legyen (=szakítás).

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont 2013. jún. 28. 13:46 Privát üzenet
Focikatalógus 728x90
A kérdező kommentje:

az meg volt,de hát nagyivbe tesz rá,nem 3 éve folyamatosan annyira hülye én sem vagyok.körülbelül 2 hónapja

# 5/5Időpont 2013. júl. 8. 13:45 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
"A bosszú hidegen találva a legjobb. " Ez pontosan mit takar?
Aki a szakítás után rögtön kikezd az exe legjobb barátjával, az megbánta a szakítást vagy ez csak bosszú?
Hogy van angolul ez a mondat? "A bosszú hidegen tálalva a legjobb"
Kapitány, a bosszú olyan fogás, mely hidegen a legjobb. Melyik filmből van ez az idézet?
Bosszúból lefeküdt a legjobb barátommal! Mit csináljak velük?
Tette már tönkre legjobb barátotok/barátnőtök a párkapcsolatotokat?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!