Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy tudnám elterelni a...

Hogy tudnám elterelni a figyelmem?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy tegnap voltam két állásinterjún (pontosabban tesztíráson). Valamelyikre mindenképp szeretnék bekerülni.

Az első helyen nagyon jól sikerült, úgy érzem az megvan, a második helyen viszont totál elszúrtam. Mindkét helyen azt mondták, hogy pár napon belül értesítenek.


Vajon mikor lesz az a pár nap?

Ma? Vagy inkább hétfő, kedd?

Nagyon szeretném valamelyik állást, és egyszerűen nem tudok másra gondolni, csak hogy miért nem hívnak már. Meg pörgetem a fejemben a tesztkérdéseket, hogy vajon melyikre válaszoltam jól, és melyikre nem.


Hogy lehetne elterelni kicsit a figyelmem?


2013. jún. 28. 11:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Az a pár nap leghamarabb hétfőt jelent, nem hiszem, hogy ma vagy főleg a hétvégén foglalkoznának ezzel (bár ki tudja :P ). Menj szórakozz, élvezd a szabadságot, amíg még lehet, az biztos segíteni fog :)
2013. jún. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sport, szórakozás, bármilyen kikapcsolódás.
2013. jún. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!