Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem tudom mi legyen, Ti hogy...

Nem tudom mi legyen, Ti hogy döntenétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Elgondolkoztam a jövőmön és lehetőségeimen, és most ott állok hogy a piercingjeim és fültágítóm egy időre a fiókba kerülnek, nagyon nagy fájdalom számomra ez, mert így nem leszek önmagam, de oda jutottam hogy munka miatt ha a főnök elé kell állnom akkor egyből levonná hogy nem gondol megbízhatónak, vagy rögtön elhajtana valami dumával hogy "Bocs, nincs felvétel"


Mit tegyek? Ezzel javítok a lehetőségemen alapból hogyha nem ékszerekkel állok elé, később lehet vissza is tehetném ha úgy van

21/F


2013. jún. 28. 13:45
 1/7 anonim válasza:
65%
Egyetertek azzal ,hogy tavolitsd el ezeket az ekszereket ,mert sokkal megbizhatobbnak es felelossegteljesebbnek nez ki az ember nelkuluk.A fultagito meg kamaszos dolog es egy allast kereso fiatal keltse azt az erzest ,hogy ferfias. Szoval szerintem vegyel toluk bucsut :)
2013. jún. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Dolgoztam már 1évig, egy cégnél ott nem szólt érte senki, viszont a nagyobb fizetés fejében kénytelen vagyok ilyen vaskalapos vén emberekhez beállni dolgozni
2013. jún. 28. 14:01
 3/7 anonim ***** válasza:
47%

Nem a pirszingtől és a fültágítótól leszel az, aki. Szerintem...

Amúgy azért mert valaki nem hord fültágítót, meg pirszinget, vagy nincs széttetoválva, még nem jelenti azt, hogy vaskalapos.

Egy munkahelyen van öltözködési etikett, amit illik betartani. Ilyen az, hogy nem járnak a lányok miniszoknyába, meg kivágott hátú topba és a tetoválást takarják. Nincs ebben semmi. Válj meg tőlük, vagy cseréld konszolidáltabbra. Pl szájkarika helyett, csak pötty. A fültágító meg alapból baromság.

2013. jún. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
47%
Az ember mindig saját maga válassza ki a közösséget amihez tartozni szeretne. Mind ez azzal is jár, hogy nekünk ,saját magunknak is alkalmazkodnunk kell a környezethez amiben vagyunk. Nincs ebben semmi különös, egyszerűen ilyen a világ. Egy példa : Képzeld el, én a strandon élvezem amikor csak egy fürdő ruha van rajtam és senkinek nincs ezzel semmi baja körülöttem ( több száz embernek) Na most képzeld el,hogy gyalog elindulok a strandról és bemegyek a városba ugyan abban a fürdő ruhában és bemegyek egy Bankba,étterembe,ABC-be, stb. és mindenki megvan botránkozva rajtam még azok is akik korábban a strandon ugyan olyan öltözékben voltak mint én akkor és most. Érted ? Mert ha nem, az sem baj,de attól még igaz,hogy mindig a környezetünkhöz kell alkalmazkodnunk és nem csak kinézetileg,öltözködésben,"divatban" stb.hanem sok minden másban is.
2013. jún. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Külföldön (Olaszország, Svédország) dolgoztam, vezető beosztásban és ott nem okozott gondot a tetoválás, piercing.

Sajnos Magyarország iszonyú elmaradott ilyen szempontból is, alkalmazkodnod kell.

2013. jún. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tudomásul kell venni, hogy a munkahely és a magánélet két különböző dolog. Legyen mindenki "önmaga" otthon, a haverjai közt, munka után, hétvégén, de amikor dolgozni indul, akkor nézzen ki úgy, mint akire rá lehet bízni a céget.
2013. jún. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A külső megjelenés nagyon sokat számít.


Nem is gondolkoznék rajta a te helyedben, egyértelmű, hogy milyen benyomást keltesz különböző stílusokkal és az is értelemszerű, hogy az állásszerzés a főprioritásod jelenleg. Az egyéni stílus érvényesítése ráér később, amikor már megtudsz állni a saját lábadon.

2013. jún. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!