Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A franciák se különbek?

A franciák se különbek?

Figyelt kérdés
Az Eifel torony egyes részei életveszélyesek!Franciország talán leglátogatottabb építménye,mégis évek óta el van hanyagolva!Ez Magyarországon megszokotta,de Nyugat-európában!Elég súlyos,nem?Ezt alig hittem el,mikor hallottam a Tv-ben!
2013. jún. 28. 18:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Az Eiffel torony látogatható része nagyon jó állapotban van. Az esetleges veszélyes részlegek tiltottak a turisták számára.
2013. jún. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ja,azt nem tudtam!De akkor is megdöbbentő!De végül is azt mondták a híradóban,h a turisták se mehetnek fel,lezárták!Vagy megint sztrájkolnak a franciák?
2013. jún. 29. 11:41
 3/3 anonim ***** válasza:

Kedden az Eiffel tornyot lezárták sztrájkolás miatt.

Alkalmanként amúgy leszokták zárni öngyilkossági fenyegetések és bombariadók miatt.

Renoválások miatt csak adott részlegek vannak zárva, a torony többi része működik.

2013. jún. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!