Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Belegondoltál már abba, hogy...

Belegondoltál már abba, hogy ezen a bolygón minden a szerelem, a férfi és nő kapcsolata miatt történik?

Figyelt kérdés
Szerintem ez a legmeghatározóbb dolog az egész világon. Háborúk voltak miatta. Emberek halnak meg emiatt. Cégek, pénzek vesznek oda. És ha valaki meg akar változni, vagy valamit el akar érni, nincs annál nagyobb motiv. erő ami hat rá mint a szerelem. Vélemény?

2013. jún. 29. 00:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
jól gondolkodsz, 2 dolog van ami az ember életét befolyásolja,célt ad neki, ok okozatot és midnent, ez pedig a pénz(fizetési forma,értékképviselet stb), és a szexualitás(és minden alfaja,szerelem,sex,vonzódás stb. az életben nincs olyan aspektus, amit ennek a kettönek a függvényében,bármelyiknek, meg ne tudnál magyarázni.
2013. jún. 29. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
63%
Anélkül nem lenne élet a bolygón legalábbis csak egysejtű
2013. jún. 29. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
79%

" Az emberi tudatalattiban egy telhetetlen konfliktusvágy rejtőzik ". ( Moriarty prof. ) Szóval nem, nem értek egyet az állításoddal.


Ne feledkezz meg a kapzsiságról, az egoizmusról és a gyűlöletről sem.


A negatív érzelmeknek destruktív következményei vannak, a pozitívaknak soha. Viszont az utóbbiak nagyon jól tudják palástolni az előbbieket.

Nem minden igaz, amit a " szerelem nevében " tesznek, de sokan ámítják saját magukat és másokat is egyaránt, hogy legyen valami láthatatlan dolog, amely felmentse az embert a tettei alól; ez az eszköz a „ szándék „ lett.

A pokolba vezető út - mint tudjuk – jó szándékkal van kikövezve.

2013. jún. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
23%

én az előttem egyel szólóval értek inkább egyet, és inkább az emberek életében-t írtam volna a bolygónk helyett:), de még így se működik az elméleted,

amúgy én pár éve a szerelem alatt mást értek mint eddig ami megegyezett az általános jelentésével, szerelmes az ember csak magába lehet, a szerelemhez egy ember kell, de persze ahhoz, hogy ezt bizonyítani tudjam, vagy legalább kicsit tudományosan alátámasszam, sokat kellene még kutatnom, sőt tanulnom

2013. jún. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!