Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Közvéleménykutatás! Mennyit...

Közvéleménykutatás! Mennyit ültök egy nap a számítógép előtt? És miket csináltok az alatt az idő alatt?

Figyelt kérdés
Kort és nemet légyszi írjatok!
2013. jún. 29. 15:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hobbi szinten ülök a gép előtt,6 órát naponta nagyjából,általában játszom,filmet nézek,olvasgatok,egyszerüen szörfölök a neten.20\F
2013. jún. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Sziasztok.Én napi 1 órát töltök sz.gép előtt,és megnézem az e-mailom,meg a facebookom,stb
2013. jún. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Változó. Van, amikor egyet sem, van, amikor fél napot:D
2013. jún. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem is váltózó, van amikor fél óra, 1 óra de valamikor majdnem egész nap. És ilyenkor Facebook, Youtube, GYK. (:
2013. jún. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én a pc előtt mostanság nem is vagyok. Mobilrol metezek. (LG p990)

Ha van rá időm akkor egész nap abálom :-). Átlagban kb api 2 max3óra.

2013. jún. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Többet, mint kellene :/ (napi 4-5óra simán megvan). Általában játszom, vagy zenét hallgatok, filmeket nézek. 17/f
2013. jún. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ha egész nap itthon vagyok, és semmi dolgom, akkor nagyon sokat, képes vagyok egész délután itt ülni, akár 5 órán keresztül is. De általánosságban kb 1-2 órát szoktam, de van amikor be sem kapcsolom, szóval elég változó. Internetezni szoktam, megnézem a facebookom, az e-mailjeim, ezt az oldalt, 1-2 női oldalt, híreket, esetleg időjárást. Ha nagyon unatkozom/sok időm van, akkor keresek valami játékot, vagy vicces oldalakat nézegetek. Újabban állandóan munkát keresek, úgyhogy ezzel foglalom el magam :)

20/L

2013. jún. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Munkaidon kivul kb max 2-3 ora neten.Foleg Facebook-on es Skype- on toltom ezt az idot,es heti 1 alkalommal megnezem a kedvenc sorozatom legujabb reszet:D

Munkaidoben meg plusz 2-3 orat kell gep elott ulnom,van hogy tobbet,de azt nem szorakozassal toltom:D

Elozo munkahelyemen napi 8 orat ultem a gep elott,de utana otthon mar nem kapcsoltam be.


28N

2013. jún. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én, bevallom, szint egész nap előtte ülök..

Nincs semmi dolgom, nem megyek sehova, nincsenek barátaim se akikkel tudnék programot szervezni, max neten tudok pár emberrel beszélgetni, de azt is időeltolódás miatt elég ritkán.

Neten szoktam lenni, filmet nézek, zenét hallgatok, és ellenőrzöm a bejövő üzeneteket, ha van egyáltalán.


18/L

2013. jún. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Sajnos nagyon sokat, sokszor egy nap, ha nem megyek sehova megvan a 12 óra is... kajaszünetet tartok, meg ilyen apróságokat, hogy leugrok a boltba, de az is max. félóra, szóval nagyon sokat.

Ha megyek valahová értelemszerűen kevesebbet, de sokszor már érzem, hogy gépezni akarok... Telefonról, laptopról nem tudok, csak itthon van az asztali gépem.

Összejöveteleken, találkozókon a gépezhetnék nem jön elő természetesen, ha elő is jönne, elfojtanám, tudom, hogy bunkóság erre hivatkozva lelépni.

Szerintem félig már függőnek vagyok mondható.

Hogy mit csinálok? Facebook megy egész nap, képeket, cikkeket nézegetek, zenét hallgatok, gyakorizok, filmeket, animéket töltök le és nézek, chatelek, levelezek, meg újabban állások után kutatok.

20/L

2013. jún. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!