Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék lefoglalni egy...

Hogyan tudnék lefoglalni egy 7 éves fiút?

Figyelt kérdés

Pár napig kéne vigyáznom a kissrácra a nyári szünet alatt. A baj az, hogy nem tudom, hogy a tévén és a PlayStation-ön kívül mivel lehetne lefoglalni. Ő az a típusú kölyök, aki a tévén nőtt fel.

Valami szabadtéri programon gondolkozom, de nem igazán jut eszembe semmi. Kérlek, adjatok pár ötletet!



2013. jún. 30. 22:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Inkább vegyél egy használt PS játékot..
2013. jún. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezt a választ nem egészen értem. Vannak játékaink, amiket még nem játszott, de én valami szabadtéri dolgot szeretnék.
2013. jún. 30. 22:08
 3/5 anonim ***** válasza:
játszótér,strand,kismotor stb. stb.
2013. jún. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

kérdezd meg tőle, mihez lenne kedve, hátha van valami... menjetek ki a kertbe focizni, vagy ilyesmi.

ha neked belefér anyagilag, elviheted moziba is.

2013. jún. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Foci, bicikli, játszótér... esetleg menjetek el extrémsportos srácokat nézni edzés közben, ezeket bírják a kissrácok.
2013. júl. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!