Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Békéscsabán látta vagy ismerte...

Békéscsabán látta vagy ismerte a bátyámat bárki?

Figyelt kérdés
Már egy éve nem találkoztunk, én Kaposváron élek a családommal és múlt héten pénteken(június 28) indult vagy indult volna hozzánk vonattal látogatóba, de nem érkezett meg és azóta a telefonja is ki van kapcsolva! Békéscsaba mellett lakott egy tanyán aminek ha jól emlékszem Jánosnak hívják a tulajdonosát. A bátyám Imre itt lakott cserébe elvégezte a ház körüli munkát. Emellett alkalmi munkából élt, egy hulladék feldolgozónál papírt báláztak, de sajnos nem tudom a vállalkozás címét, nevét, telefonszámát sem, hogy legalább megkérdezzem nem-e tudnak róla valamit! NAGYON FÉLEK, HOGY VALAMI BAJ TÖRTÉNT! Ha valaki ismerte, tudja hol és kinél lakott, vagy dolgozott vele és tudna segíteni akár egy névvel címmel telefonszámmal annak megköszönném! legalább a végére tudnék járni mielőtt a rendőrséget felkeresném feleslegesen! A bátyámról:Imrének hívják,42 éves,170cm magas, egy kép róla: [link]
2013. júl. 1. 16:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Én mindenképpen elmondanám a rendőrségnek a helyzetet, és megkérném őket, hogy segitsenek, vagy legalábbis mondják el,hogy mi a teendő. Egyébként őket sokkal nagyobb marhaságokra riasztják, ez viszont segitségkérés lenne. Biztosan nem tagadják meg.
2013. júl. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elôkerült már?
2013. júl. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Voltunk a rendőrségen és ott mondták, hogy ittas állapotban igazoltatták, és kórházba vitték ott Békéscsabán, akkor mikor el kellett volna indulnia!Ő nem jelentkezett azóta sem!
2013. júl. 8. 11:25
 4/4 anonim ***** válasza:
Az érdekes. de legalább megvan :)
2013. júl. 9. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!