Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy tudom megtalálni az én...

Quek kérdése:

Hogy tudom megtalálni az én ideálomat?

Figyelt kérdés

#példakép #énideal
2013. júl. 1. 22:22
 1/8 anonim ***** válasza:

gondolj az előző barátnőidre/barátaidra és nézd meg hogy milyen külső/belső hasonlóság van köztük

pl: barna haj, kék szem stb..

2013. júl. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
én ideál = példakép;)
2013. júl. 2. 23:36
 3/8 anonim ***** válasza:

Élsz és körbenézel.

Azt a személyt figyeled meg, akinek viselkedését/gondolkozását/szokásait/életfelfogását/személyiségét csodálod és példának tudod venni.

2013. júl. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A példakép mindig valamilyen tevékenységgel kapcsolatos. Több példaképed is lehet, de saját magadnak kell megfelelned, ne mást majmolj. Megismersz embereket, akikre felnézel, tiszteled őket valamiért, és ennyi. Benned legyen meg a tisztelet, alázat feléjük, de leginkább magad felé.
2013. júl. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm. Mire utal ha képtelen vagyok meg találni? talán egoizmusra?
2013. júl. 9. 16:27
 6/8 anonim ***** válasza:
Miért utalna egoizmusra ?
2013. júl. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A példaképet ne keverd össze a bálványimádással. Ez magától jön, nem kell keresni, senki sem fogja megmondani, hogy márpedig ő lesz a példaképed. Ez ugyanis teljesen más, a diktátorokra, királyokra stb jellemző. Ők nem lehetnek példaképek, mint ahogy a hasonló funkciójú politikusok sem.
2013. júl. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Azt hiszem meg fogom találni de egyenlőre még nincs meg... nektek ki a példaképetek és miért?
2013. júl. 31. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!