Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit szóltok a szallas.hu...

Mit szóltok a szallas.hu reklámjához, amiben köp egyet a csaj, mert azt ígérték, hogy egy köpésre van a vízpart?

Figyelt kérdés

Engem borzalmasan felháborít, de még jobban a hozzá kapcsolódó reklámkampány, ezzel ma találkoztam:


[link]


Én válasszam ki az ügyvezető büntetését? Hát akkor én egy elég magas összegű pénzbírságot szeretnék kérni. Ha emlékeztek pár éve egy elég durva, orális szexre célozgató reklámmal próbálkoztak. Undorítónak tartom az egész hozzáállásukat.


2013. júl. 2. 13:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szerintem baromi jó :D:D:D
2013. júl. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
70%
Ezen már egyszer mintha felháborodtál volna ezen az oldalon. Ahelyett, hogy ezen vergődsz ne nézd a reklámjukat.
2013. júl. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Úgy vagyok vele, mint Arthut Dent Prostatikus Vogon Jeltz versével: nekem tetszett.
2013. júl. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Erről függetlenül az a menyasszonyi ruhában petrezselymet árulós móka pozitív. Én azt választom. :P
2013. júl. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Primitív reklám, nagyon gáz, amikor egy cég így akar feltűnő/emlékezetes maradni. Tipikus gyenge fogásokat próbál bevetni: bikinis nő és köpés...
2013. júl. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
2-es, én kb 3 hete használom az oldalt, nem én voltam az előző..
2013. júl. 2. 14:00
 7/15 anonim ***** válasza:
iszonyat primitív és képtelen vagyok felfogni hogy tud ilyet bevállani egy nő... egy SZÉP nő.
2013. júl. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Hehe, tv nincs, telón is adfilter, és solved.
2013. júl. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
A reklám még egy gagyi poénnak elmegy, de ez a kampány hozzá... Önt is felháborította a reklám? Válassza ki ön, hogy milyen büntetést kapjon a cég ügyvezetője, amiért ilyen reklámot jóváhagyott.. Ezek nem normálisak.
2013. júl. 2. 16:29
 10/15 The Other ***** válasza:
59%

Úgy látszik, hogy ez a marketingkampány elérte a célját. Beszélnek róla. Sőt te Kérdező, ebben a pillanatban ha tetszik, ha nem, nekik dolgozol!


Például én nem láttam az említett reklámot, a honlapról is csak futólag hallottam valamikor, ellenben most a Te kérdésed máris képbe hozott elég sok mindennel, még az oldalra is rámentem életemben először (mivel egy klikkelésnyire hoztad)! Ennyit egy TV reklám se tudod volna elérni!


És egyes primitív emberek még el is hiszik, hogy "büntetést" választanak az igazgatónak?!


Regisztrálnak, megnéznek pár ajánlatot, mindezt FB-n megosztják az ismerőseikkel. Ez jó sok klikkelést generál a szálláshelyeknek, akik jó vastag borítékkel fogják "megbüntetni" az igazgatót...


Szóval Kérdező, ha komolyan gondoltad, hogy felháborít a reklám (nem pedig csak megjátszod, mert te is anyagilag érdekelt vagy), akkor nagyon rossz stratégiát alkalmazol.


Úgy termeled nekik szorgos méhecske módjára a hasznot, hogy közben semmit se kapsz tőlük. Sose hittem, hogy létezik az a rászedhető embertípus, akiket a reklámok megcéloznak, de most saját szememmel látom.


El se tudom képzelni, hogy egy választáson mennyen dőlnek be az ettől sokkal komolyabb manipulációknak...

2013. júl. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!