Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire zavar titeket, ha...

Mennyire zavar titeket, ha valaki egy beszélgetésben túl lényegtelen dolgokat oszt meg veletek?

Figyelt kérdés
Olyanokat mond, amik számotokra nem lényegesek, nem érdekesek, pl. hogy mit evett ebédre, meg ilyenek.
2013. júl. 2. 15:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Engem nagyon, de én eléggé antiszociális vagyok
2013. júl. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nálam attól függ, ki osztja meg velem ezeket a dolgokat. Ha hozzám közel álló, akkor szívesen hallgatom,sőt, akár meg is kérdezem, mit evett aznap. Viszont ha olyas valaki, akit nem kedvelek, akkor BÁRMIRŐL beszél az illető, fel tud idegesíteni vele:-)
2013. júl. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2013. júl. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
annyira nem zavar hadd mondja ha akarja...bar en azok csoportjaba tartozok akik inkabb hallgatnak de uresen nem fecsegnek.
2013. júl. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez tényleg függ az adott szituációtól, ki mondja, milyen helyzetben, na meg nekem épp milyen kedvem van.


Én mondjuk pont az az ember vagyok, aki sokat tud pofázni a semmiről is ha beindul, és jobb szeretek beszélni mint hallgatni mást. :D

2013. júl. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Engem nem zavar, de én a magam részéről igyekszem nem untatni másokat, illetve nem is érzek késztetést, hogy az életem minden részletét megosszam mindenkivel. Mikor valaki nagyon sokat fecseg, egy idő után "kikapcsol" az agyam, bólogatok, mosolygok esetleg, de meghallgatom, lehet, hogy neki fontos, hogy elmondhassa. Van néhány olyan ember, aki bármit is mond, nem tartom lényegtelennek, és akikkel én is szeretek megosztani hasonlóan irreleváns dolgokat.

Érdekes a kérdésed :)

2013. júl. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!