Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mindenki útál, csak azt...

Mindenki útál, csak azt mondják, hogy idegesítem őket, mindenki csak veszekszik velem, ha meg hallgatok azért kötnek belém, leszidnak és útálnak ha nem beszélek. Kihez forduljak, kivel tudnák jól kijönni? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mindenki ellenséges velem. Ha valakivel jól akarok kijönni akkor feszült vagyok és mint egy beprogramozott robot idegeskedek, nehogy valami rosszat mondjak, vagy kétszer egymás után elismételjem, hogy mi bánt mert leförmednek, civakodnak velem, hülyének néznek, lenéznek, kiközösítenek. Néha (főleg régebben) volt pár eset hogy tényleg idegesitő voltam (otthon), de legtöbbször ok nélkül veszekednek velem. Az idegenek meg álltalában durvák, bunkók és lekezelőek. Tisztelet a kivételnek. De tudom hogyha nem játszom meg magam, soha senki nem fog szeretni, mert mindenki útálja a visszafogott, szűk szavú, félénkebb, esetlenebb lányokat. Esetleg ideig óráig tűrik őket aztán meg leorditják és elzavarják maguktól. Hogyan találjam meg a helyemet a világban?

2013. júl. 5. 20:15
 1/5 anonim ***** válasza:
De vajon miért ilyenek? más vagy valamiben?
2013. júl. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Ez a "színészkedés" minden gondod forrása véleményem szerint. A legtöbb ember megérzi, ha a társaságukban valaki megjátssza magát és ezt nem veszi jó néven senki. Az a gondolat, hogy leordítaná valaki a szolidabb lányokat meg egyenesen hülyeség, már bocsánat.

Hogy hogy találd meg a helyed a világban? Békülj ki önmagaddal legelőször, ha ez megvan, akkor már mások társaságában sem leszel olyan esetlen. Nem kell előadni a nagydumás, laza csajszit, mert észreveszik, hogy nem vagy az és csak egy beképzelt p*csának fognak gondolni, ezért nem tűrik meg az ilyen embert.

Bocsánat, hogy ilyen nyers voltam, de ez most így sikerült. :P

Ha szeretnél még kérdezni valamit, vagy beszélni a témáról, akkor írj privátot bátran :)

2013. júl. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%

Szia! Kedves Kérdező, teljesen olyan ez a kérdés, mintha én írtam volna. Ugyanez a helyzet nálam is, de én már próbálom nem megjátszani magamat, mert kezdek rájönni, hogy nem lehet mindenki harsány és önbizalommal teli. Igenis vannak visszahúzódóbb emberek, de attól még lehetnek értékesek! Szerintem keress valami hobbit, vagy tűzz ki egy célt, amit el szeretnél érni, mert ha sikeres vagy, nőni fog az önbizalmad és az emberehez is másképp fogsz viszonyulni. Én most ilyen dolgokkal próbálkozom, és egy kicsit javult a helyzet :)

sok sikert kívánok!

2013. júl. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

én is ilyen vagyok, de úgy érzem, hogy eredetileg nem lennék visszafogott és halk, csak mindenhol belémbeszélik, hogy az vagyok. Mert én csak értelmes dolgokat tudok mondani, de még én kigondolok 1 mondatot, egy hangoskodó kretén addig elmond 10 összefüggéstelent is.

Bármilyen társaságba megyek, mindenhonnan kinéznek, ha valaki végül mellém áll, a végén mindig kiderül, hogy csak azért tette, hogy a saját helyzetén javítson azzal, hogy engem tapos. Van néhány agresszív ember, akik alig ismernek, de érzem, hogy legszívesebben rámugrana és széttépne, csak azt lesi, hogy mikor gyárthat magána erkölcsi alapot. Ha bekerülök pl. egy melóhelyre, megjátszom magam, ezt a többiek érzik, és folyton panaszkodnak, hogy miért fogom magam vissza.

Jó erre akkor megmutatom nekik az igazi arcomat, ami meg nem tetszik nekik, és akkor már kereshetem is a következő helyet. De a kérdésedre nem tudom a választ :) Engem is nagyon érdekelne :)

2013. júl. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
meg elsz kerdezo? en is ilyen vagyok
2015. dec. 24. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!