Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a börtön viselt...

Mit gondoltok a börtön viselt emberekről?

Figyelt kérdés

Vannak előítéleteitek velük kapcsolatban? Ha igen milyenek?


Van itt börtönviselt ember? Ha igen mennyit ült és miért?


2013. júl. 5. 22:12
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
49%
Őszintén? Nálam leírták magukat. A békés együttélésnek vannak szabályai, amiket nem olyan nehéz betartani. Nekem is sikerül.
2013. júl. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
86%
Nekem volt pasim ült 6 évet. Azért mindig más a megítélés, ha ismered az illetőt vagy a pontos körülményeket. Természetesen attól még a bűn az bűn marad. Engem személy szerint nagyon érdekel a téma, leginkább lélektani szempontból.
2013. júl. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
79%
Én nem hiszek abban, hogy leülte és akkor tiszta lappal indul. Mélységesen tisztelem Amerikában azt a szokást, hogy a szexuális bűnözők, pedofilok, örökre regisztrálva vannak és ez a lista nyilvános. Nézd meg, hogy a legtöbb tolvaj, betörő, autótolvaj, nemi erőszaktevő visszaeső, szóval igencsak jogosak az előítéletek.
2013. júl. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
34%
Egyetértek 3-al.
2013. júl. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
88%

Én voltam börtönben. Kétszer is.


Először a kilencvenes évek elején és közepén lezajlott olajszőkítési ügyek kapcsán kaptam 2 év 8 hónapot vámorgazdaság, hamisítás és csempészet miatt.


Aztán szintén a kilencvenes évekhez köthető valuta csalás miatt kaptam 1 év 4 hónapot.


Meg egyszer álltam bíróság előtt egy ÁFA és VÁM csalási ügyben, de felmentettek!

2013. júl. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
83%
Érdekes, az ilyen pénzügyi sumákolásokat nem ítélem el. Nem mondom, hogy felvennélek a cégemhez kasszásnak (:D) de nem ítélem el. Ha viszont betörtél volna valahová, akkor már rosszat gondolnék rólad. Furcsa...
2013. júl. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
88%

Ők legalább letöltötték a büntetést a bűnükért. Sok bűnös szabadon rohangál. Meg kell különböztetni a bűnt- ami gyűlöletes és a bűnös embert - akinek segíteni kell a gyűlöletestől megszabadulni.


"Bűn az, minek nyomát is

sikerült eltüntetnünk. " (Pilinszky)

2013. júl. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
85%

Nincsen előítéletem velük szemben mindenkinek jár egy esély aki szeretne vele élni, kivétel ez alól a pedofilia

21/F

2013. júl. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:

5-ös!


És megérte? Vagy ma már másképp csinálnád? Milyen volt bezárva?

2013. júl. 5. 23:01
 10/31 anonim ***** válasza:
85%
attól függ, miért csukták le
2013. júl. 5. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!