Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan kell reagálni a kacsint...

Hogyan kell reagálni a kacsintásra, dícséretre, kétértelmű megjegyzésekre, ha nem akarok semmit az illetőtől?

Figyelt kérdés

Jó viszonyban vagyunk, de nem tudom, ő gondol-e valami komolyabbra, vagy sem. Néha tesz kicsit félreérthető megjegyzéseket, ami alapján gondolhatnám, hogy van valami a háttérben, de általában ez inkább csak olyan baráti, haveri hülyéskedés szintjén van. Néha kacsingatni is szokott, valamikor csak olyan egyszerűen, de valamikor olyan, mintha akarna valamit. Nem tudom, hogy az ilyen helyzetekre hogy reagáljak, vagy reagáljak-e valahogy. Mert lehet hogy nincs is semmi a háttérben, csak nekem tűnik úgy, de ha meg van valami, és nem reagálok sehogy (pontosabban mintha észre se vettem, meg se hallottam volna), félek, hogy azt hinné, vevő vagyok a dologra. A haveri hülyéskedés még oké, de mi van, ha ki akar kezdeni velem, vagy tetszem neki, csak én naivan nem veszem észre?

Hogy kellene reagálnom egy-egy szitura, kacsintásra?

Nekem van párkapcsolatom (és tudja is, hogy van), neki nincs. Én vagyok a lány, ő a férfi. Adjatok tanácsot, nincs sok tapasztalatom az ilyen helyzetekhez.


2013. júl. 5. 22:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem reagálsz, előbb-utóbb megunja és le fog állni.
2013. júl. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát nekem jelenleg nincs senkim, de amikor volt is, én vissza szoktam mosolyogni az ilyenekre, vagy egy "he-he" nevetéssel reagálni. Nemet mondani meg bármire jogod van.
2013. júl. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ez az, hogy én is mindig mosolygok, nem csak rá, hanem úgy alapból mosolygós vagyok, mindenkire, beszélgetés közben is, nem is nagyon szoktam észrevenni, mert olyan természetesen jön. És hiába nem mondok rá semmit, meg úgy teszek, mint aki meg se hallotta, lehet a mosolygásból mást lát.
2013. júl. 6. 22:20
 4/4 anonim ***** válasza:
Téged ne érdekeljen, hogy mit hisz, mit lát:) Ha szereted a párod, legyen a srác baja, ne törődj vele, te nem akarsz tőle semmit.
2013. júl. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!