Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Egyéb kérdések

A kérdés

Hogyan kell reagálni a kacsintásra, dícséretre, kétértelmű megjegyzésekre, ha nem akarok semmit az illetőtől?

Jó viszonyban vagyunk, de nem tudom, ő gondol-e valami komolyabbra, vagy sem. Néha tesz kicsit félreérthető megjegyzéseket, ami alapján gondolhatnám, hogy van valami a háttérben, de általában ez inkább csak olyan baráti, haveri hülyéskedés szintjén van. Néha kacsingatni is szokott, valamikor csak olyan egyszerűen, de valamikor olyan, mintha akarna valamit. Nem tudom, hogy az ilyen helyzetekre hogy reagáljak, vagy reagáljak-e valahogy. Mert lehet hogy nincs is semmi a háttérben, csak nekem tűnik úgy, de ha meg van valami, és nem reagálok sehogy (pontosabban mintha észre se vettem, meg se hallottam volna), félek, hogy azt hinné, vevő vagyok a dologra. A haveri hülyéskedés még oké, de mi van, ha ki akar kezdeni velem, vagy tetszem neki, csak én naivan nem veszem észre?

Hogy kellene reagálnom egy-egy szitura, kacsintásra?

Nekem van párkapcsolatom (és tudja is, hogy van), neki nincs. Én vagyok a lány, ő a férfi. Adjatok tanácsot, nincs sok tapasztalatom az ilyen helyzetekhez.

2013. júl. 5. 22:53  Privát üzenet  

A válaszok
Kolompár Achillesz nevű felhasználó válasza:

Ha nem reagálsz, előbb-utóbb megunja és le fog állni.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 2013. júl. 5. 22:57 Privát üzenet
Hát nekem jelenleg nincs senkim, de amikor volt is, én vissza szoktam mosolyogni az ilyenekre, vagy egy "he-he" nevetéssel reagálni. Nemet mondani meg bármire jogod van.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont 2013. júl. 6. 22:07 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Ez az, hogy én is mindig mosolygok, nem csak rá, hanem úgy alapból mosolygós vagyok, mindenkire, beszélgetés közben is, nem is nagyon szoktam észrevenni, mert olyan természetesen jön. És hiába nem mondok rá semmit, meg úgy teszek, mint aki meg se hallotta, lehet a mosolygásból mást lát.

# 3/4Időpont 2013. júl. 6. 22:20 Privát üzenet
Téged ne érdekeljen, hogy mit hisz, mit lát:) Ha szereted a párod, legyen a srác baja, ne törődj vele, te nem akarsz tőle semmit.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont 2013. júl. 6. 22:28 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Normális, hogy facebook-on közeledésnek veszem, ha egy (pl. ismerten félénk ember) összelike-olja a képeimet-rólam, és unalmamban chatelni akarok vele?
Sem élni, sem meghalni nem akarok. Mi ez?
Meg akarok halni! Mit tegyek?
Miért van velem mostanság az, hogy össze veszek mindenkivel akivel még nem is akarok?
Hogyan kezdjek el megváltozni? Nyár végére szinte egy teljesen új ember akarok lenni! Hogyan kezdjek neki?
Már több mint egy hete leégtem. És 2napja kezdtem el hámlani. Hogyan gyorsíthatnám meg? Hogy minél hamarabb lejöjjön a hámlás? Ugyanis strandra akarok menni, de így nem szívesen.

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!