Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy tudnák egy pici néger...

Hogy tudnák egy pici néger gyereket örökbe fogadni?

Figyelt kérdés

Nem nevelö szülö akarok lenni, hanem örökbe fogadó, aki jártasabb ebben az tudja hogy nagy a külnbség a kettö között.

Minden hasznos tanácsot szeretettel várok.



2013. júl. 5. 23:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést már vagy 3x kiírtad és mindig megmondták neked, hogy felejtsd el. Nincs cukinégerkisfiúbank, ahol 10e Ft és egy marék üveggyöngy fejében hozzádvágják a kis Josephet. 54 afrikai ország van, alaphangon mindben felháborodnak ha lenégerezed őket és mindnek megvan a saját metódusa a külföldi örökbefogadó szülők kezelésére.


Sokmilliós és sok évi folyamatról van szó, de ilyen fogalmazással, mint a tied ne is erőltesd, mert csak az országunkat égetnéd le.


Csak úgy kíváncsiságból, ne használj Google-t: tudnál felsorolni 3 szubszaharai országot Afrikából, ami NEM Dél-Afrika, Nigéria vagy Kenya?

2013. júl. 6. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Soha nem tettem még fel ezt a kérdést.

Az Országokat pedig nem tudom fel sorolni, de nem is az a lényeg, egy gyereknek ételre, italra, szeretettre, törödésre van szüksége és nem arra hogy megmondjak neki 3 országot azt majd ugy is megtanulja az iskolában, mert a tanulás fontos de ha láttnám hogy nem egy zseni akor nem eröltetném majd másban jó lesz, ha meg nagyon okos támogatnám, de ezt neked mondhatom mikor lekött a 3 ország neve az számít.

2013. júl. 6. 08:33
 3/12 A kérdező kommentje:
Ja és nem fontos hogy külföldi legyen már M.o.-on is sok néger van.
2013. júl. 6. 08:36
 4/12 anonim ***** válasza:

Egyrészt, ha annyira járatos vagy a nevelőszülőségben/örökbefogadásban, akkor ismerhetnéd a szabályozást is. Miszerint nem te választod a gyereket.

Másrészt pedig, ha négerezel, meg válogatsz, már kiesel a legelső alkalmassági vizsgálaton, ugyanis nem vagy alkalmas erre a szerepre.

Esetleg tudom ajánlani az illegális emberkereskedelmet, ha van elég pénzed, bizonyára minden megoldható... bár inkább nem viccelek ilyesmivel, félek, hogy komolyan veszed.

Esetleg keress magadnak egy AFROAMERIKAI férfit/nőt (akivel biológiailag ugye megoldható a dolog), és hozzatok össze egy kevert rasszú gyereket (már gondolom te nem afroamerikai vagy).

2013. júl. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
70%
Állatkertből.
2013. júl. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Azért hogy valami értelmeset is hozzászóljak, bár nem a kérdéshez - :( - nem értem mi baj a van a néger kifejezéssel, amikor annyit jelenet hogy fekete, erre pont nem kéne beszólni. Minden másra jogos..
2013. júl. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nyílván a wikipédia is rassziat:

[link]

2013. júl. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
rasszista**
2013. júl. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

AFROAMERIKAI?????


Ezt nem vágom aki Afrikából jött hogy lehetne AFROAMERIKAI? Szerintem néger és ebben a kifejezésben nincs kivetni való, De nem állok le veled vitatkozni az a szint a tiéd/tiétek.

Értelmes válaszokat vártam és esetleg még várok is, remélem jön valaki.

2013. júl. 6. 22:40
 10/12 A kérdező kommentje:
6-os Megkérdezhetem mit tartasz jogosnak?
2013. júl. 6. 22:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!