Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szeretnék megtalálni egy...

Szeretnék megtalálni egy lányt, akiről vajmi keveset tudok, de vannak bizonyos infóim, amik nem túl gyakoriak. Hol, és hogy lenne érdemes keresnem?

Figyelt kérdés
Tudom a lány keresztnevét, a becenevét, azt, hogy félig vietnámi származású, illetve hogy hová valósi... Igazából érdekelne a csajszi, meg szeretném megismerni, de nem volt alkalmam elkérni a számát, vagy bármilyen elérhetőségét, és nagyon szeretném megkeresni, hátha ő is szívesen folytatná a beszélgetést, amit elkezdtünk.

2013. júl. 5. 23:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Hol találloztál vele? Hova valósi? (más a helyzet, ha pl. budapesti és más, ha egy kis faluból származik.) Közös ismerősötök van? (Ha nem akarod ide kiírni, írj privátot. Biztos nem én vagyok a lány;) bár akkor legalább megtaláltál volna)

Ennyi alapján annyit tudok mondani, hogy keresd Facebookon, a beceneve alapján, vagy azok ismerősei közt, akik ismerhetik.

2013. júl. 6. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Rikku Toxikon néven keresd a facebookon
2013. júl. 8. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Kosaras Attila válasza:
Facebook! Ha kell híres lány szólj privát üziben!
2013. júl. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!