Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi lesz ha meghalunk?

Kis Robin kérdése:

Mi lesz ha meghalunk?

Figyelt kérdés
Ha meghalunk sokan gondolják hogy újjá éledünk de akkor a mostani életed megszűnik és ki tudja mi leszel ha leszel valami. Én sokat gondolkodtam ezen és olyan fura érzés arra gondolni hogy egy nam semmi lesz és az emberi életed megszűnik
2013. júl. 6. 01:55
 1/5 anonim ***** válasza:

A semmi szerinted tud gondolkodni? Nem,ugye?

Akkor ha meghalunk,már nem tudjuk, hogy milyen a nagy semmi,mivel a semmi nem tudja milyen a semmi,mert nem pétezik.A semmi az nem valami,ezt fogja fel mindenki,aki ezt megkérdezi. :D

Ha létezne halál utáni élet,akkor már nem férnénk el a bolygón,kivéve ha párhazamos univerzumok lennének,végtelen variációval.

2013. júl. 6. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nyugalom.
2013. júl. 6. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ki beszélt itt arról hogy a semmi az valami a semmi az semmi nem valami arról volt szó hogy ha meghalunk vagy lesz vagy nem lesz utána semmi nem valami mármint ami nem semmi az valami de a semmi sem valami ezért a valami nem semmi. Szóval a halál lehet SEMMI és VALAMI
2013. júl. 6. 04:15
 4/5 anonim ***** válasza:

Én úgy képzelem el, hogy halálunkkor visszakerülünk fénykorunkba /tehát nem idősek leszünk/, és a jók mennek a mennyországba, a rosszak pedig a pokolba. De! Csak megijesztik őket a pokollal, megmutatják, milyen, de kapnak egy utolsó lehetőséget, hogy mindent megbánjanak. Ez a tisztítótűz. Aztán ők is mehetnek a mennybe. Ott pedig az emberek dönthetnek: örökre a mennyországban maradnak, vagy újraszületnek emberként. Persze később is lehet változtatni a döntésen, amikor késznek érzik magukat az újjászületésre.

Hát, én egy ilyen teóriát találtam ki. Kicsit bonyolult, de jó ebben hinni, mert van benne mindenféle variáció, szabad döntéshozatal lehetősége, és nem csak a nagy semmi. :/ Ha belegondolok, hogy a halál után egy nagy semmi lesz... a fejem is belefájdul. :(

2013. júl. 6. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszokat.
2014. ápr. 19. 11:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!