Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van tele olyan barmokkal...

Miért van tele olyan barmokkal ez az oldal akik nem is a kérdésekre válaszolnak hanem a kérdezőket fikázzák és mindenbe belekötnek?

2013. júl. 6. 09:51
 1/5 anonim ***** válasza:
A kérdés alá írtak, tehát arra válaszoltak, max úgy ahogy jónak vélték.
2013. júl. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Válaszoltak nem túl szépen de válaszoltak.

igen itt sok olyan b***m van aki nem tud normálisan válaszolni.

De az első kérdésben sok olyan volt akit a kérdező lebunkózott amikor normálisan leírta miért nem lehet kutyája

lehet van egy két b***m de miért kell ezen kiakadni .

átlapoztam mind a 76 választ és sajnos igazat kell adnom a "bunkó" válaszadóknak s kérdezőnek se volt jobb a stílusa.

És válaszoltak igazuk van a kérdező és a lány akinek elütötték a kutyáját(már ha nem ugyan az a két személy)

nem értem miért volt felháborodva az anonim emberektől amikor igazuk is volt és lehet nem ártana egy pszichológus

Én NEM VÁLASZOLTAM abban a kérdésben mielőtt azt hinné valaki.

2013. júl. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azért, mert ide sok feszült, megkeseredett, neadjisten magányos ember jár, aki az életben nyuszi, de itt végre eleresztheti magát. Amúgy miért vagy ezen meglepődve? Az emberek többségébe nem szorult valami sok empátia.
2013. júl. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Végig se olvassátok a belinkelt kérdést és válaszoltok baromságokat!


Azért mert helytelen az amit csinál a kérdező, azért!

2013. júl. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Végig olvastam és igen a kérdező rondábban válaszolt mint akit lebunkózott.
2013. júl. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!