Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 13 éves vagyok és nyáron...

13 éves vagyok és nyáron szeretnék pénzt keresni?

Figyelt kérdés
de sok munka csak 16 évestöl lehet nem tudnátok segíteni??
2013. júl. 6. 12:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Hivatalosan 15 éves kortól dolgozhat egy gyerek.

13 éves korban nem jellemző, de ha nagyon szeretnéd akkor nézz körül a környéken hátha adódik valami munka...

Szomszédok megkérdezése, böngészés az interneten.

De szerintem te még ne dolgozz kis csillag. Persze, ha nagyon elszánt vagy, akkor mindent bele! : )

2013. júl. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mivel törvényesen csak 15. életév betöltésétől lehet dolgozni, és akkor is csak iskolai szünetekben.

Legálisan nem vállalhatsz munkát. Marad az, hogy reális igényeket támasztasz, és szépen pislogsz anyura meg apura, aztán vagy adnak pénzt, vagy nem.

2013. júl. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
arra gondoltam h a neten veszek cuccokat ami nagyon olcsó és sokan keresik és többér eladom :D
2013. júl. 6. 13:06
 4/4 anonim ***** válasza:
A cirkuszban sok pénzt lehet keresni. Mi régen lemásztunk a padok alá és több száz forintot begyűjtöttünk.
2013. júl. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!