Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha valaki a neten beszól...

Ha valaki a neten beszól neked, okoskodik, próbál meggyőzni az igazáról, dedós stílusban, akkor mi a jobb? Ha reagálunk rá, vagy, ha nem?

Figyelt kérdés
2013. júl. 6. 17:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Reagálni kell,de kulturáltan,mert ha nem kulturáltan teszed,akkor te is lesüllyedsz a szintjére és akkor még majd neki fog feljebb állni és azt mondja,hogy "látod,te is ugyanezt csinálod,meg te is elhordassz mindennek"..stb.

Néha pedig el kell fogadnunk a negatív,építő,kulturált kritikát,mert lehet,hogy igaza van.

2013. júl. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Egészségtelen dologra akartak rábeszélni.
2013. júl. 6. 17:13
 3/10 anonim ***** válasza:
Értelmes, de főleg nyugodt válasszal/válaszokkal addig húzom az agyát, amíg abbahagyja az okoskodását. Vagy agyvérzést kap, az már mindegy.
2013. júl. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én úgy állok ehhez a dologhoz, hogy aki nem a képembe mondja, hanem egy monitoron keresztül üzenget azt nem tudom komolyan venni... Ugyan már.. Ezek után kicsit sem figyelek rá, ennyi.
2013. júl. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én az elején reagáltam, értelmesen, elmagyarázva. Aztán hiába mondtam, kaptam az ívet, meg a saját "igazát". Most már vissza se írok, felesleges.
2013. júl. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Lehet az ilyen embereket az idegesíti a legjobban, ha nem reagálnak rá?
2013. júl. 6. 21:53
 7/10 anonim ***** válasza:
Én úgy tapasztaltam, hogy igen. Mondja az igazát, aztán várja, hogy háborodj fel. Ha semmit se csinál, mégis mit tud csinálni?
2013. júl. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ha nem reagálnak rá, akkor semmit se tud csinálni, csak verni a fejét a falba, hogy ez most nem jött össze.
2013. júl. 6. 22:01
 9/10 lencsefőzelék ***** válasza:
Ez a legjobb megoldás: hagyni kell a 'csába. Amúgy honnan tudod, hogy egészségtelen dologra akart rábeszélni? Lehet, hogy pont az lett volna egészséges. :)
2013. júl. 7. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
A csontsoványság tudtommal nem egészséges. Nem vagyok kövér, normális a súlyom, mindenki azt mondja, így jó az alakom.
2013. júl. 7. 10:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!