Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hülyeségeket terjesztenek...

Hülyeségeket terjesztenek rólam a környéken. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Pár éve mindig ilyen egy éjszakás, pár hetes/hónapos kapcsolataim voltak, egy komoly kapcsolatom volt de rájöttem, hogy nem nekem való. Azót már komolyodtam és találkoztam egy lánnyal akivel 4 hónapja vagyok együtt és úgy néz ki, hogy együtt is maradunk. Illetve maradnánk ha a környék lakói nem kavarnák a szart, hogy minden nap más nőt hozok a házhoz meg hogy verem a nőket, agresszív vagyok. Nem tagadom, az igaz, hogy egyszer megütöttem egy nőt de azt hiszem volt rá okom. Tudtam, hogy csal de nem szóltam és egyszer a házamba hozott egy pasit, rákérdeztem tagdta, máskor pont rajtakaptam és a pasit kidobtam a házamból, utána a nőt is de nem tudtam pofon nélkül megállni és ezt látták. Ez 1 éves járás után volt. A mostani barátnőmnek ezt teljesen máshogy adják elő, már olyat is hallottam, hogy félt tőlem a csaj mert minden megvertem úgy, hogy nyoma is volt,közbe meg csak egyszer kapott egy pofont. 1 hónapja vagyunk együtt (3 hónapja ismerjük egymást) és bevallotta, hogy mivel nem ismert ezek előtt nem tudja, hogy kinek higgyen és azt mondta, hogy jobb lenne ha inkább hagynánk még egy kicsit. F*om ki van ezzel mert az előző lányt is ugyanígy üldözték el tőlem! Hogy lehet az ilyeneket leállítani? Beszéltem már velük de úgy látszik nem használt.

27/F


2013. júl. 6. 19:30
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsánat, a hónaposat össze kevertem. Szóval 4 hónapja ismerjük egymást és 3 hónapja járunk.
2013. júl. 6. 19:33
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem beszélni kell velük, hanem elmondani, hogy feljelented őkt rágalmazásért, becsületsértésért. Nyugodtan kinyomtathatod akár a törvényt is nekik, ha nincsenek vele tisztába.

Rühelem az olyan embereket, akik más dolgával foglalkoznak,bezzeg ha segíteni kellene valakin, akkor már nem lennének ennyire túlbuzgóak.

2013. júl. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igazad van végülis rontják a híremet. erre nem is gondoltam még. Ezek csak pletykálni tudnak amikor meg kiderül azi igazság még nekik áll feljebb.
2013. júl. 6. 19:38
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha az első nem válik be, én elköltöznék a helyedben.
2013. júl. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
én is azt akarok de nincs annyi pénzem most, hogy költözködjek.
2013. júl. 6. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!