Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mikor érzi-gondolja úgy egy...

Mikor érzi-gondolja úgy egy nő, hogy egy férfi mindent megtesz érte?

Figyelt kérdés

A lenti kérdés kapcsán jutott eszembe (3. válasz)

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__valas__45..


2013. júl. 7. 07:14
 1/8 anonim ***** válasza:
51%

Ha viszi haza a lóvét, megcsinálja helyette a házimunkát, minden kívánságát teljesíti, akkor is, ha fáradt.

Ma a nőket nem a férjük, a család érdekli, hanem a saját boldogságuk.

Tisztelet a kevés kivételnek.

2013. júl. 7. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Teljesen igazat adok az elottem szolonak!
2013. júl. 7. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Én azt gondolom mindent megtesz értem a férjem. Ha itthon van,akkor nem engedi,hogy én mosogassak (külföldön dolgozik,így nem mindennap van itthon), mert azt mondja,hogy a hét többi részében mindig én mosogatok, legalább ilyenkor ne kelljen. A kislányunkkal olyankor szinte mindent Ő csinál. Próbál mindenben a kedvemben járni. Hálás vagyok neki,hogy ilyen jó hozzám.

Na most,hogy elolvastam lehet kicsit papucsnak tűnik,pedig csak szeret minket. :)

2013. júl. 7. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Akkceptálom az első választ, mint egy véleményt vagy tapasztalatot, de nők véleményére is kíváncsi lennék.

Tehát csajok?

2013. júl. 7. 08:13
 5/8 A kérdező kommentje:
08:12 szóval akkor tesz meg mindent, ha papucs...?
2013. júl. 7. 08:14
 6/8 anonim válasza:
Nem akkor tesz meg mindent, de erősen úgy tűnik. Szerintem akkor tesz meg mindent,ha próbálja megkönnyíteni a nő életét. Persze ez fordítva is igaz kell hogy legyen.
2013. júl. 7. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
tehát csak egy vékony határ van a papucs és a megtesz mindent között?
2013. júl. 7. 08:26
 8/8 anonim válasza:
Véleményem szerint nem, de a macsó férfiak szerint ez már papucsság. Viszont Te a nők véleményére voltál kíváncsi. :) És ha választanom kellene,akkor inkább "papucs" férfit választok. :) Tapasztalatom van már mindegyik fajtából és határozottan állítom,hogy inkább tegyen meg értem mindent :)
2013. júl. 7. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!